Kadr z filmu Wdowy
Kadr z filmu Wdowy

Wdowy – oto niebezpieczna robota czekający na tytułowe bohaterki! Nowy spot filmu!

Wytwónie Regency Enterprises i 20th Century Fox opublikowały nowy spot promujący nadchodzący wielkimi krokami film Steve’a McQueena. Mowa tutaj o thrillerze zatytułowanym Wdowy. Zwiastun skupia się na ukazaniu niebezpiecznej roboty, której będą musiały podołać bohaterki produkcji, po śmierci ich mężów. Serdecznie zapraszam do oglądania!

Produkcja obiecuje głęboki, mroczny thriller i jest tworem grupy naprawdę utalentowanych ludzi. Są nimi: Steve McQueen, który zajął się reżyserią obrazu, Gillian Flynn odpowiedzialna za jego scenariusz, a także znajdujące się w obsadzie widowiska gwiazdy, czyli Viola Davis, Liam Neeson, Colin Farrell i Daniel Kaluuya.

Zobacz również: Alita: Battle Angel – Junkie XL odpowiedzialny za soundtrack do adaptacji mangi!

Opis dystrybutora (kino): Wdowy to historia czterech kobiet, których nie łączy nic z wyjątkiem długu, pozostawionego im w spadku przez zmarłych mężów, uwikłanych w działalność przestępczą. Kobiety nie mają innego wyjścia, jak wziąć sprawy w swoje ręce i zawiązać spisek, który pozwoli im narzucić światu ich reguły gry.

Wdowy wejdą na ekrany polskich kin już 16 listopada 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – 20th Century Fox

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?