Kadr z filmu Wdowy
Kadr z filmu Wdowy

Wdowy – nowy fragment filmu!

Tym razem prezentuję Wam nowy fragment filmu Wdowy, który skupia się na poważnej rozmowie pomiędzy jego głównymi bohaterkami. Produkcja obiecuje głęboki, mroczny thriller i jest tworem grupy naprawdę utalentowanych ludzi. Są nimi: Steve McQueen, który zajął się reżyserią obrazu, Gillian Flynn odpowiedzialna za jego scenariusz, a także znajdujący się w obsadzie widowiska Viola Davis, Liam Neeson, Colin Farrell i Daniel Kaluuya.

Zobacz również: Narodziny gwiazdy – cztery nowe fragmenty jednego z Oscarowych faworytów

Opis dystrybutora (kino): Wdowy to historia czterech kobiet, których nie łączy nic z wyjątkiem długu, pozostawionego im w spadku przez zmarłych mężów, uwikłanych w działalność przestępczą. Kobiety nie mają innego wyjścia, jak wziąć sprawy w swoje ręce i zawiązać spisek, który pozwoli im narzucić światu ich reguły gry.

Wdowy wejdą na ekrany polskich kin już 16 listopada 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – 20th Century Fox

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?