The Flash zostanie ponownie opóźniony?! Warner Bros. zwołało awaryjne spotkanie
The Flash zostanie ponownie opóźniony?! Warner Bros. zwołało awaryjne spotkanie

W filmie Flash zobaczymy cameo słynnego aktora!

Pierwszy wysokobudżetowy film o Flashu powoli zmierza do kin. Okazuje się, że multiwersum zapowiedziane w zwiastunach zaskoczy nas jeszcze bardziej, bowiem zobaczymy cameo pewnego znanego aktora, który zagra ważną postać. [UWAGA SPOILERY!]

Na ekranach polskich kin Flash zadebiutuje 16 czerwca. Do tego czasu pozostał niespełna miesiąc, niemniej jednak reżyser filmu Andy Muschietti ujawnił pewne intrygujące cameo.

Kto pojawi się w filmie Flash?

Istnieje prawdopodobieństwo, że będzie to ogromne zaskoczenie, gdyż w filmie swój epizod zaliczy Nicolas Cage. Należy dodać, iż aktor wcieli się w Supermana, co niewątpliwie stanowi puszczenie oczka zarówno do fanów filmów DC, jak i samego aktora. Nicolas Cage miał bowiem zagrać 25 lat temu w filmie Superman Lives w reżyserii Tima Burtona. Projekt ten ostatecznie nie ujrzał światła dziennego, a fani mogli jedynie marzyć o występie aktora jako Superman. Aż do teraz!

Nic był absolutnie cudowny — powiedział Muschietti. Chociaż rola była epizodyczna, on się w nią zaangażował… Całe życie marzyłem, żeby z nim pracować. Mam nadzieję, że wkrótce znów będę mógł to zrobić. Jest wielkim fanem Supermana. Fanatyk komiksów.

Zobacz również: Prace nad Thunderbolts wstrzymane! Premiera zagrożona?

flash batman micheal keaton

fot. kadr z zapowiedzi filmu Flash

Film opierać się będzie na komiksie Flashpoint. Jest to jeden z większych crossoverów DC. Rozpoczyna się w momencie przebudzenia Flasha w całkowicie innym świecie. Liga Sprawiedliwości nie istnieje, Batman i Cyborg bezlitośnie tępią bandytów, a Aquaman i Wonder Woman toczą katastrofalną dla Europy wojnę. W tym dziwnym świecie musi odnaleźć się Barry Allen, który nadal pamięta poprzednie życie.

W obsadzie filmu DCU znajdują się m.in.: Ezra Miller jako Barry Allen, Ben Affleck jako Bruce Wayne, Ron Livingston jako Henry Allen, Maribel Verdú jako Nora Allen, Kiersey Clemons jako Iris West, Antje Traue jako Faora-UI oraz Michael Shannon jako Generał Zod.


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: kadr z zapowiedzi filmu Flash

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?