Deadpool 3
Deadpool 3

W Deadpool 3 oficjalnie powrócą kolejne uwielbiane postacie!

Otrzymujemy coraz więcej gorących informacji dotyczących zbliżającego się sequelu filmu Deadpool. Tym razem źródła podają, że w produkcji Shawna Levy’ego powrócą dwie znane z poprzednich odsłon postacie.

Bez wątpienia fani filmów, w których główną rolę odgrywa Deadpool, mają powody do radości. W trzeciej części przygód zamaskowanego antybohatera powrócą Dopinder oraz Niewidoma Al! Na dodatek trzeba podkreślić, że w postacie te ponownie wcielą się Karan Soni i Leslie Uggams. Postacie te spotkały się z ogromną sympatią fanów na całym świecie, zatem nie bez przyczyny podekscytowanie filmem Deadpool 3 stale rośnie.

karan soni

fot. kadr z filmu Deadpool 2

Zobacz również: Deadpool 3 z kolejnym mocnym nazwiskiem! Znacie go z Sukcesji

Deadpool 3 na ten moment znajduje się w fazie preprodukcji, a prace nad scenariuszem nadal trwają. Aktorzy i twórcy wejdą na plan zdjęciowy prawdopodobnie w 2023 roku. Reżyserem superprodukcji należącej do MCU będzie Shawn Levy (Projekt Adam). Trylogię Deadpoola zamkną Rhett Reese oraz Paul Wernick, którzy zajęli się również historiami poprzednich części. Do roli Wade’a Wilsona/Deadpoola powróci Ryan Reynolds, a u jego boku stanie napakowany Hugh Jackman jako Wolverine! Zgodnie ze słowami szefa Disneya Boba Igera i głównego producenta Marvel Studios Kevina Feige film, którego dwie pierwsze części powstawały w studiu 20th Century Fox, ma utrzymać status produkcji dla dorosłych i posiadać w USA kategorię wiekową R.

Film trafi do kin 6 września 2024 roku!


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: 20th Century Fox

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?