Putin Patryk Vega
Putin Patryk Vega

Vega ponownie szokuje. Zobacz zwiastun filmu Putin

Od dłuższego czasu Patryk Vega zapowiadał ten film. Otrzymaliśmy zapowiedź nowego filmu o prezydencie Rosji. Przed Wami Putin.

Patryk Vega nie ukrywa, że lubi szokować. W swoich produkcjach porusza kontrowersyjne tematy. Teraz nie jest inaczej. Jego najnowszy film Putin otrzymał zwiastun.

Szokujący zwiastun

Brutalne zdjęcia, masa morderstw, wielkie szychy oraz remix utworu Toxic autorstwa Britney Spears. To przedstawia nam nowy zwiastun najnowszej produkcji Patryka Vegi. W tej zapowiedzi możemy zobaczyć podobizny znanych polityków takich jak Borys Jelcyn czy Bill Clinton. Nie zabrakło oczywiście tytułowego antagonisty (gdyż trudno nazwać go bohaterem) Wladimira Putina.

Zobacz również: Quentin Tarantino obala plotki na temat Kill Bill Vol. 3

Projekt ten wcześniej był tworzony pod nazwą The Vor in Law. Kręcono go na terenach Polski, Malty i Litwy. Budżet filmu ma wynieść ok. 2 miliony dolarów, gdyż do współpracy zatrudniono aktorów zagranicznych. Jest to pierwsza międzynarodowa produkcja autorstwa Patryka Vegi na tak wielką skalę.

Putin Patryk Vega

fot. kadr ze zwiastuna filmu Putin (https://www.youtube.com/watch?v=6m9ysgyFWp4)


Źródło: YouTube.com / ilustracja wprowadzenia: fot. kadr ze zwiastuna filmu Putin (https://www.youtube.com/watch?v=6m9ysgyFWp4)

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?