Us Again - zdjęcie z krótkometrażowej animacji Disneya!
Us Again - zdjęcie z krótkometrażowej animacji Disneya!

Us Again – zdjęcie z krótkometrażowej animacji Disneya!

Disney Animation po pięciu latach od swojej poprzedniej krótkometrażowej animacji, wydaje Us Again w reżyserii Zacha Parrisha. Produkcja będzie poprzedzała kinowe seanse filmu Raya i ostatni smok.

Raya i ostatni smok zadebiutuje 5 marca w USA i 9 kwietnia w Polsce. Us Again to animowany film krótkometrażowy, który widzowie będą mogli zobaczyć przed seansem Rayi.

Zgodnie z formą poprzednich filmów Disneya, Us Again łączy w sobie taniec, muzykę, emocjonalne opowiadanie historii i inspirującą animację. Film jest pierwszym nowym filmem krótkometrażowym Disney Animation od czasu premiery Inner Workings w 2016 roku, która towarzyszyła kinowej premierze Moany.

Zobacz również: Netflix tworzy dokument o Britney Spears!

Akcja Us Again rozgrywa się w tętniącym życiem mieście. Starszy mężczyzna i jego młoda duchem żona na nowo rozpalają młodzieńczą pasję do życia i siebie nawzajem. Radość z tańca przeprowadza ich przez ekscytujący pejzaż młodości i ożywia miłe wspomnienia i dawne ambicje. Us Again jest produkcją pozbawioną dialogów, a językiem komunikacji jest taniec i muzyka przypominająca utwory z połowy lat 60. XX wieku. Za choreografię odpowiadają tancerze Keone i Mari.

Zach Parrish powiedział:

Współpraca z Keone i Mari była kluczem do stworzenia tego filmu. Od samego początku wiedziałem, że chcę, aby ten film był napędzany muzyką. I czułem, że taniec to uniwersalny język, który można przetłumaczyć na każdą kulturę.


Źródło: deadline.com, Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Disney Animation

Redaktorka współprowadząca działu publicystyka

Copywriterka, absolwentka filologii polskiej i publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia, podróży i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?