Underdog
Underdog

Underdog – zwiastun polskiego filmu o MMA!

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu Underdog. W głównych rolach występują Eryk Lubos i debiutujący jako aktor na dużym ekranie Mamed Khalidov, gwiazda MMA i mistrz KSW. Premiera 11 stycznia 2019 roku.

W filmie śledzić będziemy losy Borysa „Kosy” Kosińskiego (Eryk Lubos), zawodnika MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. o wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość.

Zobacz również: Klatka ze Stramowskim i Warnke dalej powstaje. W 2019 roku będą dwa filmy o MMA?

Underdog

FOT. PIOTR PĘDZISZEWSKI

W fabule oprócz Eryka Lubosa i Mameda Khalidova pojawi się gwiazdorska obsada: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Emma Giegżno, Mariusz Drężek. Underdog to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Na ich podstawie powstał scenariusz autorstwa Mariusza Kuczewskiego. Na stanowisku reżysera zasiada debiutujący w tej roli Maciej Kawulski, jeden z włodarzy organizacji KSW. 

Zobacz również: Chodakowska komentuje plany filmu biograficznego i kariery aktorskiej

Partnerem i konsultantem produkcji jest Federacja KSW, lider europejskiego rynku MMA. Na swoim koncie ma 50 gal na światowym poziomie, ponad 300 zawodników i milionowe oglądalności transmisji telewizyjnych w Polsce i na świecie. Producentem filmu jest EKIPA – Ewa Lewandowska, Tomasz Mandes. Koproducentem – Telewizja Polsat. Za dystrybucję w kinach odpowiada Next Film.

Premiera 11 stycznia 2019 roku.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: FOT. PIOTR PĘDZISZEWSKI

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cantona191 pisze:

to nie miał być film ze Stramowskim?

cukier pisze:

Ze Stramowskim to coś innego, chyba dwa filmy wychodza w podobnym czasie. Co do Underdoga to Lubos wygląda na zdjęciach dobrego zbira. Chodze na wszystkie filmy z nim więc tutaj tez skoczę, a co

Kaktu8 pisze:

Jakimi prawdziwymi wydarzeniami jest to inspirowane? Co do zwiastunu to trochę tak”amerykansko” oczywiście na plus.

Jacek12 pisze:

Aktorski debiut sportowca, biznesmen reżyserem, scenariusz autorstwa twórcy słabej komedii, a za produkcję odpowiada… człowiek Malanowskiego. Ciekawy skład, ale mimo wszystko zwiastun wygląda super i zapowiada porządny film. Muszę pójść do kina!

Kuba34 pisze:

Jak na polski film powinno być całkiem ok

Sławek pisze:

Ciekawe, czy postać Mameda będzie rozbudowana. On z pewnością wiedziałby, jak ją poprowadzić. Jest przecież legendą MMA!

Zbyszek34 pisze:

Film będzie miał niezły soundtrack

Dorotea pisze:

Kocham wszystkie role Lubosa!!!

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?