Uncharted
Uncharted

Uncharted – prace na planie zablokowane przez koronawirusa

Kiedy już wydaje się, że projekt zaczyna wychodzi na prostą, wszystko ponownie idzie w łeb. Tym razem Uncharted ma przynajmniej ten sam problem, co wszyscy inni.

A już z odsieczą przychodził m.in. reżyser Venoma, a fani łapali oddech licząc, że nareszcie wszystko pójdzie jak trzeba. Pojawiło się jednak zagrożenie koronawirusa i teraz Sony zawiesiło zdjęcia na sześć tygodni. Sytuację komplikuje fakt, iż grający Nathana Drake’a Tom Holland ma przecież także zobowiązania wobec trzeciej części Spider-Mana.

Fot. Sony Computer Entertainment

Zobacz również: TOP 30 – Najlepiej oceniane seriale Netflixa!

Uncharted będzie prequelem gry z 2007 roku, o tym samym tytule. Seria koncentrowała się na losach Nathana Drake’a, czyli wszechstronnego poszukiwacza przygód i skarbów. Poprzednim reżyserem przypisanym do projektu był Travis Knight. Jest on autorem dobrze przyjętego Bumblebee oraz animacji Kubo i dwie struny.

Nie wiadomo, kiedy Uncharted miałby pojawić się w kinach.

Źródło: Deadline  / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?