Ty Simpkins z Iron Mana 3 bardzo chętnie wcieliłby się w Iron Lada

Uwaga: news zawiera spoilery związane z filmem Avengers: Endgame.

Ci, którzy oglądali Iron Man 3, pamiętają pewnego chłopca o imieniu Harley Keener, grany przez Ty’a Simpkinsa. Miał on kluczową rolę w wyciągnięciu Tony’ego Starka z najgorszego dla niego momentu w filmie Shane’a Blacka.

Keener pojawił się w końcówce Avengers: Endgame na pogrzebie Starka. Nie musi to być oczywiście jedynie nostalgiczny akcent.y. W końcu komiksy mają na podorędziu chociażby Iron Lada, lidera grupy Young Avengers, a w przyszłości Kanga Zdobywcę, jednego z groźniejszych superzłoczyńców. Sam aktor odniósł się do ponownego angażu w trakcie wywiadu na światowej premierze filmu Tolkien:

Fajnie było wrócić. Kiedy do mnie zadzwonili w tej sprawie, skakałem i krzyczałem z radości w samochodzie. Z początku nie otrzymałem zapewnienia co do powrotu, nie chciałem niczego zepsuć. Dlatego nie powiedziałem mamie od razu, gdy się o tym dowiedziałem.

Co do powodu zaproszenia go na ceremonię, młody aktor dodał:

Lubię myśleć, że zrobiono to dlatego, iż Tony wciąż o niego dbał, jako że więź między nimi była niezwykle mocna, można wręcz powiedzieć, ze stała się relacją ojciec-syn.

Simpkins

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: The Suicide Squad – Yondu ze Strażników Galaktyki rozmawia w sprawie roli King Sharka!

Co do możliwości zostania Iron Ladem/Kangiem, Simpkins powiedział, że bez wątpienia by się tego podjął. Kto wie, może więc już kilka lat temu zobaczyliśmy wstęp do czegoś naprawdę ciekawego?

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Iron Man 3

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?