Fot. Materiały prasowe Disney
Fot. Materiały prasowe Disney

Twórczyni serii Kraina lodu potwierdza dwa nowe filmy!

Wiele wskazuje na to, że Kraina lodu faktycznie doczeka się dwóch kolejnych odsłon. Tak wynika ze słów twórczyni serii Jennifer Lee.

Niedawno informowaliśmy, że dyrektor Disneya, Bob Iger, zapowiedział, iż Kraina lodu otrzyma nie jedną, a dwie nowe historie. Tezę tę potwierdzają słowa Jennifer Lee, która odpowiada za stworzenie dotychczasowych produkcji pod tym tytułem. Twórczyni filmowa zapowiada historię tak epicką, że trudno będzie ją zmieścić w jednym obrazie.

Jesteśmy bardzo podekscytowani historią, którą wspólnie tworzymy, a jest ona tak epicka, że ​​może nie zmieścić się w jednym filmie.

Nie wiemy oczywiście, jaki będzie efekt końcowy. Sama Lee na chwilę obecną nie może wiele zdradzić, ale jeśli wierzyć jej słowom, że materiał jest potężny, być może konieczne będzie podzielenie go na dwa filmy.

Zobacz również: Anya Taylor-Joy w obsadzie Fantastycznej Czwórki?! Młoda aktorka zagra kontrowersyjną postać

Seria Kraina Lodu jest niebywałym hitem Disney’a. Produkcja doczekała się dwóch części – jedna w 2013, natomiast kontynuacja w 2019 roku. Dodatkowo otrzymaliśmy też kilka krótkometrażówek. Jedna z nich to Przygoda Olafa, która opowiada o wspólnych przygodach tytułowego bałwanka z jego przyjacielem – Svenem.

QUIZ: Rozpoznaj świąteczne animacje!

kadr z filmu Kraina lodu. Przygoda Olafa

Zobacz również: Natalie Portman ostrzega dzieci przed pracą w Hollywood


Źródło: Disney / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?