Tom Felton
Tom Felton

Tom Felton chciałby znowu zagrać Draco Malfoya

Tom Felton jest dobrze znany każdemu, kto oglądał choć jedną część Harry’ego Pottera. Draco Malfoy – postać którą Tom odgrywał – pojawiła się w każdej części przygód słynnego czarodzieja, który przeżył. Felton wypowiedział się o możliwej przyszłości odgrywanego przez niego bohatera.

Ostatnia filmowa część historii o Harrym Potterze wyszła w 2011 roku. Od tej pory powstały dwie części Fantastycznych zwierząt – spin-offu o świecie czarodziejów. Akcja pierwszej części Harry’ego odgrywa się w 1991-1992 roku. Pierwsza część spin-offu odbywa się w 1926 roku, a planowana ostatnia część Fantastycznych zwierząt ma się dziać w 1945 roku. Jest to zbyt duży okres pomiędzy seriami, aby móc ponownie zaprezentować Draco, który urodził się w 1980 roku. Z tego powodu, Tom Felton nie mógłby się popisać swoimi umiejętnościami aktorskimi. Jednakże, w 2016 roku ukazała się nowa część książki o czarodzieju z blizną pt. Harry Potter i przeklęte dziecko.

Zobacz również: Co obejrzeć po: Harry Potter. Filmy podobne do czarodziejskiej serii przygód młodego czarodzieja!

W wywiadzie dla People Tom Felton przyznał, że bardzo chętnie wcielił się ponownie w Dracona Malfoya.

Jeśli mnie pytasz, czy znów ufarbuje włosy na blond, żeby zagrać Dracona, O-CZY-WI-ŚCIE. Albo [on, albo Lucjusz]. Zagram dzieciaka Dracona, jeśli naprawdę chcesz! Jakakolwiek szansa, by ponownie zostać Malfoyem, byłaby mile widziana.

Felton wspomniał również:

Czuję, że gdyby ktoś inny grał Draco, byłbym nieco lekko zaborczy, mówiąc “Poczekaj”.

W filmach Draco Malfoy był wrogiem Harry’ego i jego ekipy. Jednak w prawdziwym świecie, aktorzy bardzo się szanują i lubią spędzać ze sobą czas.

Rozmawiałem kiedyś z osobno z Rupertem Grintem, Danielem Radcliffe i Emmą Watson i powiedziałem “Dwadzieścia lat, jesteś w stanie to sobie wyobrazić?” – wspomniał Felton. Dodał – Przede wszystkim wyglądają identycznie jak kiedyś, dosłownie. Rupert wygląda dokładnie tak samo.

Tom Felton nadal utrzymuje kontakt z członkami obsady i czują się jak rodzina.

To tak naprawdę bardzo niepołączona rodzina, w której wszyscy czujemy, że jesteśmy częścią czegoś, o czym tak naprawdę nie mamy szansy rozmawiać. Ale kiedy to robimy, w ciągu minuty Rupert już mówi o swoim najnowszym samochodzie, który chce kupić, czy cokolwiek to może być. Zawsze fajnie jest nadrobić zaległości.

Zobacz również: QUIZ: Jak dobrze znasz Rona Weasleya?

Książki o Harrym Potterze znane są czytelnikom na całym świecie. Na podstawie serii książek powstało 8 filmów, opowiadających o świecie czarodziejów i zwykłych ludzi – mugoli. Tytułowy Harry Potter to chłopiec, który odkrywa tajemnice świata czarodziejów i walczy ze złem. Tom Felton wystąpił w każdym filmie, odgrywając rolę Draco Malfoya. Zyskał dzięki temu dużo uznania i grono fanów. Ostatnia część miała premierę w 2011 roku, a Felton do tej pory gra w filmach. Interesuje się również muzyką, a na Instagramie chwali się swoją grą na gitarze.


Źródło: People / Ilustracja wprowadzenia: Instagram

Stały współpracownik

Hakuna Matata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?