Tom Cruise i Christopher McQuarrie pracują nad 3 filmami, w tym musical oraz spin-off Jaj w tropikach!
Tom Cruise i Christopher McQuarrie pracują nad 3 filmami, w tym musical oraz spin-off Jaj w tropikach!

Tom Cruise i Christopher McQuarrie pracują nad 4 filmami! W tym musical oraz spin-off Jaj w tropikach!

Tom Cruise w najbliżej przyszłości wystąpi w dwóch ostatnich filmach z serii Mission: Impossible, które powstały we współpracy z Christopherem McQuarriem. Ta dwójka szybko jednak nie zakończy współpracy!

Christopher McQuarrie już od wielu lat współpracuje z Tomem Cruisem. Duet ten stworzył jedną z najbardziej popularnych serii filmów akcji – Mission: Impossible oraz hit tego roku – Top Gun: Maverick. W najbliższych latach możemy spodziewać się więcej takich perełek, ale w trochę innym stylu. Duet ten po trochu odejdzie od akcyjniaków, ale nie bójcie się, Tom Cruise na pewno wciśnie gdzieś efektowne popisy kaskaderskie. Czym zatem zajmie się duet Cruise-McQuarrie?

Musical, start nowej franczyzy, spin-off Jaj w tropikach oraz prawdziwa podróż w kosmos!

Na portalu Deadline przeczytać możemy o nadchodzących projektach Toma Cruise’a oraz Christophera McQuarriego. Przejrzyjmy więc, czego możemy spodziewać się w najbliższych latach:

  • Pierwszy z nich ma być musicalem, w którym Cruise pokazałby swoje umiejętności taneczne oraz wokalne. Na ten moment nie wiemy, na czym skupiłaby się fabuła, ale dowiedzieliśmy się za to, że scenariusz napisze McQuarrie z pomocą Cruise’a.
  • Dalej na liście jest coś mniej obcego Cruise’owi, czyli film akcji. Na stronie możemy przeczytać, że owa produkcja ma potencjał na stanie się początkiem nowej franczyzy. Zapewne będzie to coś w stylu Mission: Impossible.
  • Trzeci film to mały powrót do przeszłości, a dokładniej do 2008 roku. Wtedy otrzymaliśmy komedię pt. Jaja w tropikach, w której Tom Cruise wcielił się w Lesa Grossmana – głównego antagonistę, który jest parodią typowego szefa wielkiej wytwórni. Według strony Cruise oraz McQuarrie są “zafiksowani” na punkcie tej postaci i chcieliby zrobić spin-off popularnego filmu.
  • Ostatnia produkcja to coś, o czym słyszymy już od bardzo dawna. Tom Cruise wyruszy na daleką podróż, aby stworzyć pierwszy w historii film nakręcony (po części) w kosmosie! Załoga miała odlecieć w zeszłym roku, ale niestety nie doszło do tego. Na ten moment nie wiemy, kiedy rozpoczną się zdjęcia.

Zobacz również: Tom Cruise wisi na skrzydle samolotu z II wś na zdjęciu z Mission: Impossible 7!

Tom Cruise i Christopher McQuarrie pracują nad 4 filmami, w tym musical oraz spin-off Jaj w tropikach!

Fot. materiały prasowe


Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?