Dumbo
Dumbo

Toff Guys – Collin Farrell trenerem MMA w filmie Guya Ritchiego

Portal The Hollywood Reporter niedawno poinformował, że Colin Farrell dołączył do obsady kryminalnego dramatu pt. Toff Guys. Reżyserem widowiska jest utalentowany Guy Ritchie. Gwiazdor dołączył zatem do obsady składającej się z następujących nazwisk: Matthew McConaughey, Henry Golding, Hugh Grant, Jeremy Strong i Michelle Dockery.

Dumbo

Fot.: Disney

Zobacz również: Gra o Tron jako komedia romantyczna? Zobacz zabawną przeróbkę!

Farrell sportretuje postać o imieniu Coach, która będzie trenerem zawodników biorących udział w wymagających i niebezpiecznych walkach MMA.

Toff Guys zbada skutki zderzenia się europejskich dziedziców fortun oraz nowoczesnego przemysłu marihuany z młodymi gangami próbującymi dostać się za zamknięte dla nich drzwi i ugrać coś dla siebie. Widzowie znowu będą świadkami wizualnego popisu Ritchiego, który tym razem zostanie dostarczony z ogromną dozą zabawy. Warto tutaj wspomnieć, że powyższy twórca napisał scenariusz produkcji razem z Marnem Daviesem i Ivanem Atkinsonem.

Realizacja Toff Guys już ruszyła. Aktualnie zdjęcia odbywają się w Anglii.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Disney

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?