sarah bolger niedobra kobieta
sarah bolger niedobra kobieta

Thriller (Nie)dobra kobieta kolejną premierą w ramach CDA Cinema

CDA Cinema w ramach cotygodniowych premier pokaże kolejny film. Tym razem będzie to thriller kryminalny pod tytułem (Nie)dobra kobieta (oryg. A Good Woman Is Hard to Find). Premiera na CDA Premium o godz. 18.00 w najbliższy czwartek, czyli 17 września.

(Nie) dobra kobieta to brytyjsko-belgijski thriller kryminalny wyreżyserowany przez Abnera Pastolla. Bohaterką filmu jest młoda kobieta o imieniu Sara (Sarah Bolger), której mąż zostaje zamordowany. Świadkiem zdarzenia jest ich syn, który wskutek brutalnych wydarzeń zamyka się w milczącym świecie własnej wyobraźni. Policji nie interesuje złapanie zabójców ze względów na przeszłość męża Sary obracającego się w kręgu złodziei i handlarzy narkotyków, którzy wkrótce i ją wciągają w niebezpieczne rozgrywki dealerskie. Młoda wdowa wydaje się być łatwym celem, jednak bandyci nie zdają sobie sprawy jak bardzo matka może być zdeterminowana w obronie własnych dzieci. Chcąc wyrwać się z przestępczego półświatka, Sara podejmuje ryzykowną grę, która ma ją doprowadzić do prawdy na temat śmierci męża i pozwoli wrócić do normalnego życia.

Zobacz również: Selfie po polsku – serial Mariusza Pujszo trafił do oferty CDA Premium

CDA Cinema to rozszerzenie tradycyjnej usługi sVOD oferowanej przez CDA. W ramach inicjatywy, która wystartowała 3 września br., w każdy czwartek o godz. 18.00 ma miejsce premiera nowego filmu. Do tej pory w ramach CDA Cinema pokazano szwedzki kryminał „Seryjny morderca” oraz film historyczny „Król niewiernych”. Usługa CDA Cinema jest dostępna tylko dla użytkowników CDA Premium.

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?