Three Thousand Years of Longing
Three Thousand Years of Longing

Three Thousand Years of Longing – pierwszy zwiastun filmu. Idris Elba będzie spełniać życzenia Tildy Swinton!

Temat dżina spełniającego życzenia osobie, która go uwolni, jest wałkowany na okrągło. Wygląda na to, że teraz dostaniemy coś świeżego. Bo oto na ekranie pojawi się Idris Elba jako potężny dżin, a życzenia spełniać będzie Tildzie Swinton. Przed Wami zwiastun oraz plakat Three Thousand Years of Longing.

Opublikowany został zwiastun i plakat nowego filmu Three Thousand Years of Longing George’a Millera. W rolach głównych wystąpią Tilda Swinton (SuspiriaOpowieści z Narni: Lew, czarownica i stara szafa) oraz Idris Elba (Thor, Legion samobójców: The Suicide Squad), oboje dobrze znani z ról Starożytnej oraz Heimdalla w MCU. Tak się prezentuje plakat nowego widowiska, zapowiadający nową i charakterystyczną historię. Szykuje się naprawdę ciekawe widowisko.

Three Thousand Years of Longing

fot. Metro-Goldwyn-Mayer

Zobacz również: Kos – Jacek Braciak jako Kościuszko. Ruszyły zdjęcia do międzynarodowej superprodukcji historycznej

Dr. Alithea Binnie (Tilda Swinton) jest naukowcem. Podczas podróży do Stambułu kupuje naczynie, z którego nieoczekiwanie wydostaje się dżin (Idris Elba). Dżin obiecuje spełnić jej trzy życzenia w zamian za wolność. Alithea wypowiada życzenie, którego oboje się nie spodziewali i tym samym ściąga na nich kłopoty.

Reżyserem obrazu został George Miller (seria Mad Max), który napisał do niego również scenariusz. Ponadto film otrzymał kategorię wiekową R. Premiera odbędzie się 31 sierpnia 2022.

Three Thousand Years of Longing – zwiastun filmu


Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Hakuna Matata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?