Thor: Love and Thunder - Russell Crowe dołączył do obsady! Egzorcysta papieża
Thor: Love and Thunder - Russell Crowe dołączył do obsady! Egzorcysta papieża

Thor: Love and Thunder – Russell Crowe zagra potężną postać z uniwersum Marvela!

Całkiem niedawno otrzymaliśmy wiadomość, że Russell Crowe dołączył do obsady nadchodzącego filmu Marvela – Thor: Love and Thunder. Dzisiaj dostaliśmy potwierdzenie, od samego aktora, o jego zaskakującej roli w filmie!

Podczas rozmowy z australijską stacją radiową Joy 94.9, Russell Crowe zaszokował wszystkich fanów Marvela. Aktor wyznał, że w nadchodzącym filmie Thor: Love and Thunder, wcieli się w rolę Zeusa! Okazuję się, że mitologia grecka zawita, już nie tylko do DCEU, ale też do MCU! Czy zobaczymy bitwę bogów z dwóch różnych mitologii? Na pewno byłoby to coś, co fani z chęcią by zobaczyli.

Zobacz również: Falcon i Zimowy Żołnierz – Wiemy co było skrzynce od Bucky’ego?! [SPOILER]

Zeus to postać inspirowana grecką mitologią, która po raz pierwszy pojawiła się w komiksach Marvela w 1949 roku. Należy on do pozaziemskiej rasy nieśmiertelnych istot, które w starożytności zamieszkiwały Olimp. Jest on jedną z najpotężniejszych istot w uniwersum, która mocą dorównuje takim postaciom jak Galactus, Odyn czy Celestianie. Zeus, podobnie jak Thor, włada piorunami oraz posiada nadludzką siłę, szybkość, wytrzymałość oraz zdolność regeneracji.

zeus marvel komiksy

fot. Marvel Comics

W filmie zobaczymy powrót Natalie Portman do roli Jane Foster. Pojawią się także Strażnicy Galaktyki, a głównym antagonistą filmu będzie Gorr, grany przez Christiana Bale’a. Reżyserią ponownie zajmie się Taika Waititi, odpowiedzialny także za scenariusz. Możemy być więc pewni, że Thor: Love and Thunder będzie kontynuacją właśnie jego wizji tej serii.


Źródło: Joy 94.9, Twitter / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Człowiek ze stali

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?