Thor: Love and Thunder - Chris Hemsworth i Chris Pratt
Thor: Love and Thunder - Chris Hemsworth i Chris Pratt

Thor: Love and Thunder – Chris Hemsworth chwali współpracę z Chrisem Prattem

Trwają zdjęcia do filmu Thor: Love and Thunder. Wiemy, że zobaczymy tam większość Strażników Galaktyki. Chris Hemsworth mówi z uznaniem o jednej z tych gwiazd, o Chrisie Prattcie!

Taika Waititi nadał nowe życie dla Thora, a sukces, który nastąpił, sprawił, że Bóg Piorunów jest pierwszym Avengerem, który otrzyma czwarty solowy film. Thor: Love and Thunder to kontynuacja, która obecnie kręci się w Australii.

Zobacz również: Broń potężniejsza od Rękawicy Nieskończoności pojawi się w Thor: Love and Thunder?!

Podczas wywiadu Hemsworth, chwalił Chrisa Pratta, w szczególności, chwaląc jego humor i przyznając, że aktor zainspirował go i onieśmielał.

Facet jest niesamowicie imponujący spontanicznością, humorem i rzeczami, które wymyśla. Jest to zabawne, inspirujące i onieśmielające. 

Poza powrotem Natalie Portman do roli Jane Foster w filmie pojawią się też Strażnicy Galaktyki, nową twarzą w obsadzie w roli antagonisty będzie zaś Christian Bale. Reżyserią ponownie zajmie się Taika Waititi, odpowiedzialny także za scenariusz. Możemy być więc pewni, że Thor: Love and Thunder będzie kontynuacją właśnie jego wizji tej serii.


Źródło: comicbookmovie, ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Avengers: Wojna bez granic

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?