theo james
theo james

Theo James gwiazdą adaptacji opowiadania Kinga!

Theo James zagra główną rolę w filmowej adaptacji opowiadania Stephena Kinga z cyklu Szkieletowa załoga pt. Małpa! Wśród twórców jest reżyser filmów z serii Obecność.

To kolejny raz w ostatnim czasie, gdy dowiadujemy się o powstawaniu adaptacji, nie tyle powieści, co opowiadania autorstwa Stephena Kinga. Bowiem niedługo przed podaniem informacji o tym, że Theo James zagra w Małpie, ogłoszono iż Tom Hiddleston oraz Mark Hamill zagrają główne role w ekranizacji tekstu zatytułowanego Życie Chucka, który jest jedną z historii pochodzących ze zbioru pt. Jest krew…

O czym opowiada Małpa?

W Małpie, kiedy bracia bliźniacy Hal i Bill odkrywają na strychu starą małpkę swojego ojca, zaczyna się seria makabrycznych zgonów. Bracia postanawiają wyrzucić ją i żyć dalej, oddalając się od siebie na lata. Kiedy jednak tajemnicze zgony zaczynają się ponownie pojawiać, bracia muszą się zjednoczyć, aby znaleźć sposób na zniszczenie małpy na dobre, zanim odbierze życie wszystkim bliskim.

Tobias Eaton/Niezgodna/Theo James

Kadr z filmu Niezgodna

Zobacz również: 10 powodów, dla których warto zagrać w Dziedzictwo Hogwartu. Gra już na PlayStation 4 i Xbox One!

Producentem filmu jest James Wan, który ma na swoim koncie m.in. dwie pierwsze części cyklu Obecność, Piłę czy Martwą ciszę. Za jego reżyserię odpowie za to Oz Perkins (Małgosia i Jaś), który również posiada doświadczenie w horrorach. Obecnie trwa poszukiwanie pozostałej części obsady.


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Biały lotos

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?