The Suicide Squad
The Suicide Squad

The Suicide Squad – plakat ze wszystkimi bohaterami!

THEY’RE DYING TO SAVE THE WORLD. Takim sloganem James Gunn promuje swój najnowszy film The Suicide Squad. Premiera filmu jest coraz bliżej, a my co jakiś czas dostajemy nowe materiały promujące film. Tym razem dostaliśmy plakat, który wygląda… CZADOWO.

James Gunn na swoim Instagramie podzielił się nowym plakatem promującym najnowszą produkcję DCEU – The Suicide Squad. Plakat wygląda bosko i są na nim wszyscy bohaterowie, którzy należą do tytułowego Legionu Samobójców. Spójrzcie sami:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez James Gunn (@jamesgunn)

 Zobacz również: The Suicide Squad – nowe zdjęcie super złoczyńców!

W odróżnieniu do innego plakatu na którym byli zawarci wszyscy bohaterowie, na tym są sfotografowani wszyscy aktorzy, a nie ich namalowane postacie. Czy film będzie lepszy od swojego poprzednika Legionu samobójców z 2016 roku? Przekonamy się już 30 lipca 2021 roku!

The Suicide Squad

Warner Bros.

W więzieniu Belle Reve przetrzymywani są najwięksi zbrodniarze. W obliczu nowego chaosu dostają szansę, aby zażegnać kryzys, a w zamian za to zmniejszy im się wyrok. Pomimo świadomości, że mogą nie przeżyć, zgadzają się na propozycję. Czy wykorzystają okazję, żeby czynić dobro? Czy jednak pozostaną na ścieżce zła?

W filmie do dawnych ról powrócą: Margot Robbie (Harley Quinn), Joel Kinnaman (Rick Flag), Viola Davis (Amanda Waller) i Jai Courtney (Kapitan Boomerang). W produkcji pojawią się również nowe twarze: Idris Elba (Bloodsport), John Cena (Peacemaker), Sylvester Stallone (głos King Sharka), Daniela Melhior (Ratcacher 2), Peter Capaldi (Thinker), Michael Rooker (Savant), David Dastmalchian (Polka-Dot Man), Alice Braga (Sol Soria), Pete Davidson (Blackguard), Nathan Fillion (T.D.K), Flula Borg (Javelin), Mayling Ng (Mongal) oraz Sean Gunn (Weasel). Potwierdzony jest również udział Taiki Waititiego.


Źródło: Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros. / Instagram / Warner Bros

Stały współpracownik

Hakuna Matata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?