The Suicide Squad legion samobójców
The Suicide Squad legion samobójców

The Suicide Squad – nowe zdjęcie super złoczyńców!

Premiera filmu The Suicide Squad odbędzie się już niedługo, a reżyser co jakiś czas dzieli się nowymi materiałami promocyjnymi. James Gunn – reżyser filmu, podzielił się na swoim Instagramie nowym zdjęciem z produkcji.

Promocja The Suicide Squad coraz bardziej się rozkręca. Najpierw dostaliśmy zwiastuny filmu i plakaty bohaterów, a teraz dostaliśmy zdjęcie zza kulis. Na nim znajdują się jedni z wielu bohaterów filmu: Bloodsport (Idris Elba), Polka-Dot Man (David Dastmalchian), Ratcacher 2 (Daniela Melhior) i Thinker (Peter Capaldi).

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez James Gunn (@jamesgunn)

Zobacz również: The Suicide Squad – James Gunn zapowiada największą scenę w swojej karierze!

The Suicide Squad jest jednocześnie sequelem i rebootem poprzedniego filmu zatytułowanego niemalże identycznie Suicide SquadPoprzedni film w polskim tłumaczeniu brzmiał Legion samobójców, a nowa część otrzymała tytuł Legion samobójców: The Suicide Squad. James Gunn zapowiedział, że nowy film będzie się bardzo różnił od poprzedniego. Wystąpi w nim o wiele więcej, mniej rozpoznawalnych złoczyńców, którzy dostaną szansę na odkupienie.

Opis filmu:

W więzieniu Belle Reve przetrzymywani są najwięksi zbrodniarze. W obliczu nowego chaosu dostają szansę, aby zażegnać kryzys, a w zamian za to zmniejszy im się wyrok. Pomimo świadomości, że mogą nie przeżyć, zgadzają się na propozycję. Czy wykorzystają okazję, żeby czynić dobro? Czy jednak pozostaną na ścieżce zła?

W filmie do dawnych ról powrócą: Margot Robbie (Harley Quinn), Joel Kinnaman (Rick Flag), Viola Davis (Amanda Waller) i Jai Courtney (Kapitan Boomerang). W produkcji pojawią się również nowe twarze: Idris Elba (Bloodsport), John Cena (Peacemaker), Sylvester Stallone (głos King Sharka), Daniela Melhior (Ratcacher 2), Peter Capaldi (Thinker), Michael Rooker (Savant), David Dastmalchian (Polka-Dot Man), Alice Braga (Sol Soria), Pete Davidson (Blackguard), Nathan Fillion (T.D.K), Flula Borg (Javelin), Mayling Ng (Mongal) oraz Sean Gunn (Weasel). Potwierdzony jest również udział Taiki Waititiego.

Nowa część filmu zadebiutuje 30 lipca 2021.


Źródło: Instagram, YouTube / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Stały współpracownik

Hakuna Matata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?