The Suicide Squad legion samobójców
The Suicide Squad legion samobójców

The Suicide Squad – nowe zdjęcie bohaterów

Premiera The Suicide Squad Jamesa Gunna odbędzie się już za niecały miesiąc. Reżyser cały czas publikuje nowe informacje na temat filmu. Tym razem postanowił podzielić się kolejnym zdjęciem, przedstawiającym bohaterów produkcji, którzy wgapiają się w widza.

James Gunn za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, co jakiś czas publikuje nowinki o jego najnowszym dziele. Ze znanych nam bohaterów na zdjęciu znajdują się: Bloodsport, Rick Flag, Peacemaker, Ratcacher 2, King Shark, i Sol Soria. Sprawdźcie sami jak prezentują się bohaterowie The Suicide Squad.

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez James Gunn (@jamesgunn)

Zobacz również:  The Suicide Squad – plakat ze wszystkimi bohaterami!

W więzieniu Belle Reve przetrzymywani są najwięksi zbrodniarze. W obliczu nowego chaosu dostają szansę, aby zażegnać kryzys, a w zamian za to zmniejszy im się wyrok. Pomimo świadomości, że mogą nie przeżyć, zgadzają się na propozycję. Czy wykorzystają okazję, żeby czynić dobro? Czy jednak pozostaną na ścieżce zła?

W filmie do dawnych ról powrócą: Margot Robbie (Harley Quinn), Joel Kinnaman (Rick Flag), Viola Davis (Amanda Waller) i Jai Courtney (Kapitan Boomerang). W produkcji pojawią się również nowe twarze: Idris Elba (Bloodsport), John Cena (Peacemaker), Sylvester Stallone (głos King Sharka), Daniela Melhior (Ratcacher 2), Peter Capaldi (Thinker), Michael Rooker (Savant), David Dastmalchian (Polka-Dot Man), Alice Braga (Sol Soria), Pete Davidson (Blackguard), Nathan Fillion (T.D.K), Flula Borg (Javelin), Mayling Ng (Mongal) oraz Sean Gunn (Weasel). Potwierdzony jest również udział Taiki Waititiego. Premiera filmu odbędzie się 6 sierpnia 2021 roku.


Źródło: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros

Stały współpracownik

Hakuna Matata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?