The Suicide Squad
The Suicide Squad

The Suicide Squad – kolejne zdjęcie z planu filmowego

Premiera The Suicide Squad zbliża się wielkimi krokami a fani z pewnością nie mogą się doczekać nowej części filmu. Reżyser jest tego świadomy i postanowił opublikować nowe zdjęcie z planu filmowego!

Reżyser The Suicide Squad, James Gunn, udostępnił na swoim Instagramie zdjęcie zza kulis najnowszej produkcji. Post przedstawia kilku członków z obsady, stojących obok siebie z reżyserem pośrodku.

Od lewej do prawej: Sean Gunn, Pete Davidson, Mayling Ng, Joel Kinnaman, Jai Courtney, Nathan Fillion, Margot Robbie, Flula Borg i Michael Rooker. Brakuje niestety niektórych znaczących postaci granych przez Johna Ceny i Idrise Elby.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez James Gunn (@jamesgunn)

Zobacz również: The Suicide Squad – plakat ze wszystkimi bohaterami!

Czy film będzie lepszy od swojego poprzednika The Suicide Squad  z 2016 roku? Przekonamy się już 30 lipca 2021 roku!

W więzieniu Belle Reve przetrzymywani są najwięksi zbrodniarze. W obliczu nowego chaosu dostają szansę, aby zażegnać kryzys, a w zamian za to zmniejszy im się wyrok. Pomimo świadomości, że mogą nie przeżyć, zgadzają się na propozycję. Czy wykorzystają okazję, żeby czynić dobro? Czy jednak pozostaną na ścieżce zła?

W filmie do dawnych ról powrócą: Margot Robbie (Harley Quinn), Joel Kinnaman (Rick Flag), Viola Davis (Amanda Waller) i Jai Courtney (Kapitan Boomerang). W produkcji pojawią się również nowe twarze: Idris Elba (Bloodsport), John Cena (Peacemaker), Sylvester Stallone (głos King Sharka), Daniela Melhior (Ratcacher 2), Peter Capaldi (Thinker), Michael Rooker (Savant), David Dastmalchian (Polka-Dot Man), Alice Braga (Sol Soria), Pete Davidson (Blackguard), Nathan Fillion (T.D.K), Flula Borg (Javelin), Mayling Ng (Mongal) oraz Sean Gunn (Weasel). Potwierdzony jest również udział Taiki Waititiego.


Źródło: ScreenRant/ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Fanka wszelakich filmów fanatsy, science-fiction i komedii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?