The Suicide Squad - King Shark w centrum nowej zapowiedzi!
The Suicide Squad - King Shark w centrum nowej zapowiedzi!

The Suicide Squad – King Shark w centrum nowej zapowiedzi!

Jako że premiera filmu The Suicide Squad odbędzie się już za niecały miesiąc, Warner Bros. podkręca tempo kampanii promocyjnej. Dzisiaj otrzymaliśmy krótki spot skupiający się na jednej z głównych postaci tej superprodukcji. Mowa o King Shark, któremu głos użyczy sam Sylvester Stallone!

Oficjalne twitterowe konto The Suicide Squad udostępniło przed chwilą krótki spot skupiający się na debiutującej w DCEU postaci — King Shark! W nim dostaliśmy kilka wcześniej niewidzianych interakcji i scen z superprodukcji DC. Do premiery pozostał niecały miesiąc, więc nie zdziwiłbym się gdybyśmy otrzymali więcej spotów, skupionych na poszczególnych postaciach.

Zobacz również: Peacemaker – pierwsze spojrzenie na serial reżysera The Suicide Squad!

W więzieniu Belle Reve przetrzymywani są najwięksi zbrodniarze. W obliczu nowego chaosu dostają szansę, aby zażegnać kryzys, a w zamian za to zmniejszy im się wyrok. Pomimo świadomości, że mogą nie przeżyć, zgadzają się na propozycję. Czy wykorzystają okazję, żeby czynić dobro? Czy jednak pozostaną na ścieżce zła?

W filmie do dawnych ról powrócą: Margot Robbie (Harley Quinn), Joel Kinnaman (Rick Flag), Viola Davis (Amanda Waller) i Jai Courtney (Kapitan Boomerang). W produkcji pojawią się również nowe twarze: Idris Elba (Bloodsport), John Cena (Peacemaker), Sylvester Stallone (głos King Sharka), Daniela Melhior (Ratcacher 2), Peter Capaldi (Thinker), Michael Rooker (Savant), David Dastmalchian (Polka-Dot Man), Alice Braga (Sol Soria), Pete Davidson (Blackguard), Nathan Fillion (T.D.K), Flula Borg (Javelin), Mayling Ng (Mongal) oraz Sean Gunn (Weasel). Potwierdzony jest również udział Taiki Waititiego.

The Suicide Squad trafi do polskich kin 6 sierpnia 2021 roku.


Źródło: Twitter, Warner Bros. / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?