Statham
Statham

The Bee Keeper – Jason Statham gwiazdą thrillera o pszczelarstwie

Jason Statham wcieli się w główną rolę w filmie The Bee Keeper studia Miramax. Będzie to już trzecia współpraca aktora z ową firmą.

The Bee Keeper będzie thrillerem głęboko przesiąkniętym mitologią pszczelarstwa.

“The Bee Keeper eksploruje uniwersalne tematy wraz z niekonwencjonalną historią, która sprawi, iż fani będą siedzieć na krawędzi swoich miejsc. Cieszymy się, że możemy zaprezentować kolejny kultowy i nieodparty film widzom na całym świecie.”  – Bill Block, dyrektor generalny Miramax, a także producent filmu.

Hobbs

Fot. Kadr z filmu Szybcy i wściekli 8

Zobacz również: “Ekscytacja jest głównym motorem napędzającym historie” – wywiad z twórcami komiksu Kajko i Kokosz: Nowe przygody.

Scenariusz filmu napisał Kurt Wimmer, za który studio zapłaciło kwotę siedmiocyfrową. Aktualnie trwają poszukiwania reżysera obrazu. Rozpoczęcie produkcji filmu planowane jest na wrzesień 2022 roku w Londynie oraz Atlancie.


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?