The Batman
The Batman

The Batman – pierwsze recenzje filmu zaowocowały świetnym wynikiem na Rotten Tomatoes!

Już w ten piątek do kin trafi The Batman. Jest to wielkie wydarzenie dla fanów Nietoperza, wszyscy liczą na świetny seans. Wygląda na to, że nie ma się czym martwić, bo film przedpremierowo zdobył znakomity wynik na Rotten Tomatoes!

Jeśli mieliście jakiekolwiek wątpliwości, czy wybrać się na The Batmanto ta wiadomość powinna je rozwiać. Produkcji tej udało się zdobyć na Rotten Tomatoes wynik w wysokości 91% ze 119 recenzji! Nie pozostaje więc nic innego jak kupować bilet i lecieć na premierę!

The Batman

Zrzut ekranu z Rotten Tomatoes

Zobacz również: The Batman FUTURE Z! Nowe buty od Pumy

The Batman będzie opowiadać historię Mrocznego Rycerza, który nie jest jeszcze znany w Gotham City. Nie będzie to też origin story, tak jak to miało miejsce w filmach Batman Batman: Początek. Komiks Batman: Year Two jest inspiracją dla filmu. Bruce Wayne nie będzie jeszcze doświadczonym Batmanem i będzie się dopiero uczyć nowej roli. Jego wrogowie też będą dopiero się kształtować. Film nie będzie połączony z filmami z DCEU, w których w Batmana wcielał się Ben Affleck.

W filmie wystąpią: Robert Pattinson (Bruce Wayne/Batman), Paul Dano (Edward Nashton/Człowiek Zagadka), Colin Farrell (Oswald Cobblepot/Pingwin), Zoë Kravitz (Selina Kyle/Catwoman), Andy Serkis (Alfred Pennyworth), John Turturro (Carmine Falcone) i Jeffrey Wright (James Gordon). Na stołku reżyserskim zasiadł Matt Reeves.

Film będzie miał premierę 4 marca 2022 roku.


Źródła: Rotten Tomatoes/Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Od wielu lat zapalony gracz, fan anime, pasjonat kina i literatury.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?