Też go kocham – komedia romantyczna z Ethanem Hawke i Rose Byrne w sierpniu w polskich kinach

Też go kocham to ekranizacja powieści Nicka Hornby’ego autora bestselleru Był sobie chłopiec. Gwiazdami komedii romantycznej są Ethan Hawke, Rose Byrne oraz Chris O’Dowd. Produkcja trafi do polskich kin 24 sierpnia. Prezentujemy plakat promujący komediową produkcję.

Ekranizacja powieści Nicka Hornby’ego, autora światowych bestsellerów Był sobie chłopiec i Wierność w stereo. Pisarza, którego dzieła rozeszły się w imponującym nakładzie 5 milionów egzemplarzy i były wielokrotnie, z wielkim sukcesem przenoszone na kinowe ekrany. Za kamerą Też go kocham stanął zdobywca Nagrody Grammy – Jesse Peretz, współreżyser serialowych przebojów Dziewczyny, Siostra Jackie i Orange Is the New Black. Film wyprodukował Judd Apatow, twórca hitów Druhny, 40 letni prawiczek i Wpadka. W obsadzie Też go kocham wystąpili, m.in.: dwukrotnie nominowana do Złotego Globu – Rose Byrne (Druhny), czterokrotnie nominowany do Oscara – Ethan Hawke (Boyhood) oraz jeden z najlepszych brytyjskich aktorów komediowych – Chris O’Dowd (Druhny).

Zobacz również: Planeta Singli 2 – pierwszy zwiastun! Największy hit tego roku w polskich kinach?

TEŻ GO KOCHAM PLAKAT

fot. materiały prasowe

Opis dystrybutora: Annie (Rose Byrne) mieszka w sennym miasteczku na wybrzeżu Anglii. Jej chłopak Duncan (Chris O’Dowd) jest nauczycielem i ma totalną obsesję na punkcie Tuckera Crowe’a (Ethan Hawke) – muzyka, który po spektakularnym debiucie dosłownie zapadł się pod ziemię. Będąc wielkim fanem artysty, Duncan cały wolny czas spędza na prowadzeniu strony internetowej poświęconej twórczości Crowe’a. Pewnego dnia w jego ręce wpada prawdziwy skarb – taśma demo zawierająca wczesne kompozycje piosenkarza. Podekscytowany nagraniami Duncan z miejsca zapomina o całym świecie, kompletnie ignorując przy tym Annie. Ta postanawia się zemścić, publikując nieprzychylne komentarze na jego blogu. Nieoczekiwanie, wpisy te zwracają uwagę samego Crowe’a. Muzyk i Annie zaczynają prowadzić tajną korespondencję. Z czasem, od słowa do słowa, między rozdzieloną oceanem parą zaczyna budzić się głębsza relacja.

Zobacz również: Rose Byrne nie powróci w X-Men: Dark Phoenix

Polska premiera filmu Też go kocham 24 sierpnia.

Źródło: Kino Świat / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?