Terrifier 3
Terrifier 3

Terrifier 3 z oficjalnym teaserem! Jest bardzo klimatycznie, ale ten Mikołaj nie da dobrych prezentów

Terrifier 3 trafi do kin w przyszłoroczne święta. Mroczna historia będzie kontynuowana – tym razem w święta Bożego Narodzenia!

Seria Terrifier to jedna z najgłośniejszych serii w historii. Głównym powodem, dla którego jest o niej tak głośno, jest fakt że widzowie wymiotowali i mdleli podczas seansów. Jak będzie z trójką?

Te prezenty nie ucieszą dzieci

W najnowszym teaserze możemy zobaczyć, że Clown Art ma dla widzów specjalne prezenty. Włamał się do domu pewnej rodziny i w świąteczną noc zostawia upominki, które raczej nie ucieszą domowników. Czy przyszłoroczne święta będą pozytywne? Raczej nie. Niemniej – widzowie szturmem podbiją kina! Premiera nowego horroru Damiena Leone odbędzie się 25 października 2024 roku, czyli równo dwa miesiące przed świętami Bożego Narodzenia. Rodzi się jednak pytanie – czy w tamte święta pójdziemy na film do kin? Czas pokaże.

Zobacz również: Rebel Moon – część 1: Dziecko ognia z oficjalną zapowiedzią! Epicka produkcja Zacka Snydera już w grudniu!

Opis drugiej części:

Pierwsza część podąża historią trzech młodych kobiet w halloweenowy wieczór. Na ich nieszczęście napotykają przerażającego klauna, który nie ma dobrych zamiarów. Sequel nie ma zbyt oryginalnego pomysłu, gdyż tym razem celem antagonisty jest nastolatka oraz jej młodszy brat. To jednak nie fabuła przyciąga widzów do kin, ale krwawa jatka z klaunem.

Terrifier 3 na razie nie ma oficjalnej premiery w Polsce. Wiemy jednak, że trzecia część trafi do światowej dystrybucji już 25 października 2024 roku czyli na równo dwa miesiące przed świętami Bożego Narodzenia. Co więcej – film przedstawi nam klimat tegoż święta.

Terrifier 3

fot. materiały prasowe


Źródło: bloody-disgusting.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?