terrifier 3
terrifier 3

Terrifier 3 powróci do korzeni serii! Twórca Klauna Arta ujawnia plany na kontynuację

Terrifier 2 w końcu zawitał do polskich kin, ale u nas nie słyszało się o tak drastycznej reakcji, jak na seansach w Stanach Zjednoczonych. Mimo tego ów horror to nie przelewki. Już od dłuższego czasu nie widzieliśmy tak krwawego i brutalnego tytułu. Jeżeli pozostaliście po napisach końcowych, to zapewne wiecie, że to jeszcze nie koniec Klauna Arta. Czego jednak możemy spodziewać się po trzeciej części?

Trzecia część – teraz już słynnej – serii Terrifier to jeden z największych pewniaków filmowych. Sequel stał się jednym z największych hitów 2022 roku. Mimo małego budżetu (250 tys. dolarów) film zarobił aż 12 milionów dolarów i ta liczba nadal wzrasta. Zdaje się, że Damien Leone  – reżyser produkcji – spodziewał się takiego sukcesu, gdyż w scenie po napisach zakorzeniono nowy wątek. Terrifier 3 na pewno zostanie stworzony, a dzisiaj poznaliśmy pierwsze szczegóły kontynuacji!

Terrifier 3 będzie straszyć!

Damien Leone szykuje mały powrót do korzeni serii, którą sam zapoczątkował. Twórca serii oraz postaci Klauna Arta powoli zbiera się do pracy nad zakończeniem trylogii. Oczywiście możemy spodziewać się absurdalnie brutalnych i gore’owych sekwencji z flakami oraz odciętymi kończynami, ale nie zabraknie również przerażającej atmosfery. Leone opisał nadchodzący film jako “najstraszniejszy Terrifier dotychczas“. Czy tak rzeczywiście będzie? Na odpowiedź jeszcze trochę sobie poczekamy.

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Pierwsza część podąża historią trzech młodych kobiet w halloweenowy wieczór. Na ich nieszczęście napotykają przerażającego klauna, który nie ma dobrych zamiarów. Sequel nie ma zbyt oryginalnego pomysłu, gdyż tym razem celem antagonisty jest nastolatka oraz jej młodszy brat. To jednak nie fabuła przyciąga widzów do kin, ale krwawa jatka z klaunem.

Terrifier 2. Masakra w Święta trafił do kin 23 grudnia 2022 roku – akurat na Święta Bożego Narodzenia.

Zobacz również: Terrifier 2. Masakra w święta – recenzja filmu. O co tyle krzyku?

terrifier 2

Kadr z filmu Terrifier 2


Źródło: Damien Leone, Twitter / Ilustracja wprowadzenia: kolaż własny – kadr z filmu Terrifier 2. Masakra w Święta

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?