terrifier 2
terrifier 2

Terrifier 3 – Clown Art powraca i… zamordował Świętego Mikołaja?! Z tych prezentów dzieci się nie ucieszą

Pojawił się pierwszy plakat zapowiadający Terrifier 3. Możemy na nim zobaczyć, że Clown Art ma zakrwawioną maskę Świętego Mikołaja, a w ręku trzyma siekierę, również zakrwawioną – prawdopodobnie krwią Mikołaja.

Pierwsi widzowie mogli zobaczyć zapowiedź Terrifier 3, lecz w Internecie się jeszcze nie pojawił. Możemy jednak oglądać przerażający plakat zapowiadający trzecią część najgłośniejszej serii horrorów ostatnich lat.

Święta święty czas…

Plakat potwierdza plotkę, że Terrifier 3 będzie filmem osadzonym w świątecznym okresie. Dodatkowo potwierdził to też Damien Leone w wywiadzie dla serwisu Bloody Disgusting.

Terrifier zawsze opierał się na Halloween, tym razem będzie inaczej. Zabieramy Arta w inne święto, moje drugie ulubione, którym zawsze było Boże Narodzenie.On już chodzi po okolicy, niosąc gigantyczną torbę smakołyków.Jest po prostu idealnym przeciwieństwem Świętego Mikołaja.

terrifier 3

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Blade z kategorią wiekową! Produkcja tylko dla dorosłych!

Opis drugiej części:

Pierwsza część podąża historią trzech młodych kobiet w halloweenowy wieczór. Na ich nieszczęście napotykają przerażającego klauna, który nie ma dobrych zamiarów. Sequel nie ma zbyt oryginalnego pomysłu, gdyż tym razem celem antagonisty jest nastolatka oraz jej młodszy brat. To jednak nie fabuła przyciąga widzów do kin, ale krwawa jatka z klaunem.

Terrifier 2, teraz już z podtytułem Masakra w Święta, ma oficjalną datę premiery w polskich kinach! Slasher trafi do kin 23 grudnia 2022 roku – akurat na Święta Bożego Narodzenia.


Źródło: fearhq.com / ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Terrifier 2. Masakra w Święta

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?