terrifier 2
terrifier 2

Terrifier 2 oficjalnie zawita do polskich kin! Znamy datę premiery

Krwawa sensacja zza granicy odnajdzie swoją drogę do Polski! Terrifier 2 otrzymał oficjalną datę premiery i trafi do kin jeszcze w tym roku!

Terrifier 2, teraz już z podtytułem Masakra w Święta, ma oficjalną datę premiery w polskich kinach! Slasher trafi do kin 23 grudnia 2022 roku – akurat na Święta Bożego Narodzenia. Pamiętajcie jednak, że nie jest to tytuł dla całej rodziny, a w tym przekonaniu utwierdzają nas opinie zza granicy. Produkcja ta stała się gore’owym fenomenem. Ludzie mdleli, wymiotowali, a obsługa kin musiała wzywać karetki. Co ciekawe pozycja ta miała już swoje pierwsze seanse w Polsce, a to za sprawą Splat!FilmFest, który zakończył się wczoraj. Widzowie na wejściu otrzymywali torebki na wymioty, więc możecie sobie wyobrazić, co działo się w żołądkach tych “szczęśliwców”.

terrifier 2

Kadr z filmu Terrifier 2. Masakra w Święta

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Pierwsza część, podąża za historią trzech młodych kobiet w halloweenowy wieczór. Na ich nieszczęście napotykają przerażającego klauna, który nie ma dobrych zamiarów. Sequel nie ma zbyt oryginalnego pomysłu, gdyż tym razem celem antagonisty jest nastolatka oraz jej młodszy brat. To jednak nie fabuła przyciąga widzów do kin, ale krwawa jatka z klaunem.

Zobacz również: Terrifier czy kryminał z Brucem Willisem i Megan Fox? CDA Premium rekomenduje nowości na jesień


Źródło: Monolith Films / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Terrifier 2. Masakra w Święta

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?