Cinderellas Curse grafika i zwiastun horroru
Cinderellas Curse grafika i zwiastun horroru

Ten Kopciuszek idzie po krwawą zemstę. Zwiastun horroru Cinderella’s Curse

W sieci zadebiutował zwiastun horroru Cinderella’s Curse. Jest to krwawa przeróbka klasycznej bajki Disneya. W tej wersji Kopciuszek nie gubi pantofelka, a używa go jako narzędzia mordu.

Moda na horrorowe przeróbki bajek oraz kultowych animacji Disneya trwa w najlepsze. Po kasowym sukcesie morderczej ekipy ze Stumilowego Lasu, zapowiedziano już kontynuację slashera o Kubusiu Puchatku, film o zabójczym jelonku Bambi czy Piotrusiu Panie. Teraz na Youtube pojawił się zwiastun horroru, który opowie alternatywną wersję historii znanej z chociażby kultowej animacji Kopciuszek. Cinderella’s Curse zapowiada się na film podobny do słynnej Carrie, tylko krwawej i brutalnej wendecie towarzyszyć będzie sporo gore. Produkcja ma w USA posiadać kategorię wiekową R, czyli filmu dla dorosłych.

Kelly Rian Sanson jako Kopciuszek w wersji horrorowej z 2024 roku

fot. kadr ze zwiastuna Cinderella’s Curse

Zresztą sam horror jest promowany przez reżyserkę Louisę Warren jako film, w którym “Carrie spotyka Kopciuszka“.

Ten film to “Carrie spotyka Kopciuszka”. Kopciuszek przejdzie piekło i nikomu się nie upiecze. Zobaczycie niesamowitą scenę, w której eksploduje karoca. To będzie niesamowita przejażdżka – cytuje Warren portal Bloody Disgusting.

W sieci nie ma oficjalnego opisu fabuły horroru, ale wystarczy prześledzić zwiastun, by zobaczyć, że w Cinderella’s Curse dostaniemy wariację na temat klasycznych elementów historii Kopciuszka. Będą wredne siostry i macocha, będzie wielki bal, książę okaże się nie być z bajki, a wróżka użyje czarów, by Kopciuszek dokonał zemsty na swoich oprawcach. Oficjalnie scenariusz oparty jest o wersję Kopciuszka znaną z baśni Cendrillon z 1697 roku, której autorem był Charles Perrault.

Obsada i twórcy

Na stanowisku reżyserskim zasiadła Louisa Warren, której dotychczasowa twórczość to raczej niskobudżetowe kino klasy B. Scenariusz przygotował Harry Boxley. W roli Kopciuszka występuje Kelly Rian Sanson. U jej boku pojawią się Chrissie Wunna, Danielle Scott, Natasha Tosini, Lauren Budd i Sam Barrett.

Film grozy obecnie jest w fazie post-produkcji i nie ma posiada wyznaczonej daty premiery. Zgodnie z zapowiedzią producentów Cinderella’s Curse zadebiutować powinna w 2024 roku.

Cinderella’s Curse – zwiastun horroru o Kopciuszku

Więcej o horrorach na Movies Room:

Najlepsze horrory dostępne na Netflix

Arcydziwne horrory. Takie fabuły, że złapiesz się za głowę!

Immaculate – zwiastun horroru. Sydney Sweeney jako ciężarna zakonnica

źródło: bloodydisgusting.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?