Tell Me Lies – Jackson White w obsadzie serialu Hulu!

Jackson White zagra główną rolę obok Grace Van Patten w nowym serialu stacji Hulu pt. Tell Me Lies. Informację podał niedawno portal Deadline.

Dramat powstanie na podstawie powieści Carola Lovering. Przeniesieniem papierowego pierwowzoru na ekrany telewizorów zajmie się Meaghan Oppenheimer. Aktualnymi członkami obsady produkcji są jedynie wspomniani we wstępie Van Patten i White.

Fot.: Alex Israel

Zobacz również: Mother/Android – nowa produkcja Hulu otrzymała zwiastun!

Tell Me Lies opowie historię odurzającego związku. Seria zatem skupi się na poczynaniach Lucy Albright (Van Patten) i Stephena DeMarco (White) oraz ich wieloletniej relacji, począwszy od spotkania w szkole średniej.

Opis serialu: Związek bohaterów przypominał początku zwykły szkolny romans, jakich wiele. Niemniej relacja wspomnianej pary szybko przybierała toksycznego posmaku, a co za tym idzie, jednoznacznie wpłynęła na życie zarówno dwójki nieszczęsnych kochanków, jak i ich najbliższego otoczenia. Enigmatyczna osobowość i zacięta inteligencja. Zdolność Stephena do czytania ludzi zawsze była sposobem na przetrwanie. Jednakże pod swoim niezaprzeczalnym urokiem skrywa też ciemną stronę. Kiedy spotyka Lucy, wydobywa z niej stronę, która jest jednocześnie fascynująca oraz przerażająca. Razem wyruszają w burzliwą podróż, której reperkusje odbiją się głośnym echem.

Źródło: ComingSoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: EVAN MULLING

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?