Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9

Szybcy i wściekli 9 – nowa część będzie… w kosmosie?

Z pewnością niejedni z nas żartowali sobie, że kolejne części tej franczyzy będą musiały wyruszyć w kosmos, żeby kogokolwiek zaskoczyć. No i cóż, być może faktycznie się tego doczekamy.

Być może przypadkiem zdradził to Ludacris, jeden ze stałych członków obsady. Gdy podczas wywiadu wspomniano o kosmosie, aktor i raper stwierdził, że nie może zbyt wiele powiedzieć, ale to może być dobry trop. Czyżbyśmy faktycznie mogli liczyć na zabawy w nieważkości, czy to po prostu żartobliwe wywiezienie w pole?

Zobacz również: Kill Bill vol. 3 – Zendaya zagra córkę Vernity? To chciałaby Vivica A. Fox

Szybcy i wściekli 9 miało mieć premierę 22 maja. Została ona jednak przeniesiona z powodu obecnych warunków na 2 kwietnia 2021 roku. Reżyserem będzie tym razem Justin Lin, który działał nad trzecią, czwartą, piątą i szóstą odsłoną franczyzy. Powraca trzon obsady, czyli Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Jordana Brewster i Nathalie Emmanuel. Na drugim planie pojawią się znowu Charlize Theron i Helen Mirren, zaś nowymi nabytkami będą John Cena oraz Michael Rooker.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?