sylvester stallone
sylvester stallone

Sylvester Stallone w komedii akcji od Amazon Studios

Sylvester Stallone zagra główną rolę, a także zostanie producentem nadchodzącego filmu Amazon Studios filmu Never Too Old to Die.

Never Too Old to Die opowie o tajemniczym morderstwie w domu spokojnej starości, w którym mieszkają byli szpiedzy. Jeden z nich (Sylvester Stallone), bohater z czasów zimnej wojny, postanawia rozpocząć misję mającą na celu odnalezienie mieszkającego wśród nich zabójcy.

stallone nemezis 2022 film lody

fot. kadr z filmu Samarytanin

Zobacz również: Piotruś i Wilk powrócą w odświeżonej wersji! Już wkrótce zobaczymy remake oscarowej animacji

Sylvester Stallone i jego nowa umowa z Amazon

Never Too Old to Die będzie pierwszym projekt w ramach nowej wieloletniej umowy Stallone’a i jego Balboa Productions z Amazon Studios. Według jej założeń Sylvester Stallone będzie równocześnie pisał, reżyserował, produkował, a także występował zarówno w scenariuszach, jak i poza nimi w projektach dla studia, filmu i telewizji.

Obecnie trwają poszukiwania reżysera komedii akcji. Autorem scenariusza jest za to Brian Otting.

Stallone niedawno zagrał główną rolę w filmie o superbohaterach Prime Video pt. Samarytanin, zaś obecnie występuje jako capo nowojorskiej mafii Dwight “Generał” Manfredi w uznanym serialu kryminalnym Paramount+ Tulsa King.

Oficjalny zwiastun serialu Tulsa King

Zobacz również: Demeter: Przebudzenie zła z niepokojącym zwiastunem. Zobacz horror producentów Zodiaka i Czarnego Łabędzia


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?