Cobry
Cobry

Sylvester Stallone ogłosił początek prac nad rebootem Cobry!

Sylvester Stallone obecnie promuje film Rambo: Ostatnia Krew.  W rozmowie z serwisem Fandango zdradził, że  rozpoczął on prace nad rebootem Cobry, czyli klasyki kina akcji lat 80.

Nowa wersja Cobry ma być w zamyśle serialem przeznaczonym na streaming. Popularny Sly przygotowuje projekt wraz z Robertem Rodriguezem (Desperado).

Odtwórca roli Rocky’ego nie kończy na tym swoich ambitnych planów. Marzy mu się powrót do marki Tango i Cash, ale tutaj problemem jest namówienie Kurta Rusella do ponownego zagrania swojej roli. Aktor uważa bowiem, że jest za stary na powrót.

Cobry

Fot. Time

Zobacz również: Obywatel Jones – oto zdjęcia z produkcji

Cobra opowiada o policjancie słynącym z niekonwencjonalnych metod walki z przestępcami. Krnąbrny, choć niezwykle skuteczny funkcjonariusz otrzymuje zlecenie schwytania okrutnego mordercy i jednocześnie ochrony pięknej modelki – jedynego świadka w sprawie  rytualnego zabójstwa – która ma zeznawać w procesie przeciw mafii. Bohater nie zamierza traktować mordercy w sposób humanitarny, dlatego też brutalność jego działań   zaczyna coraz bardziej wykraczać poza policyjny kodeks.

Źródło: Fandango/ Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Cobra

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?