swingersi
swingersi

Swingersi premierowo 2 marca w ramach cyklu Kino na Obcasach

Jak chwalą twórcy, Swingersi to komedia, z której panie dowiedzą się o związkach wszystkiego, co chciałyby wiedzieć, ale wstydziły się zapytać.

Już 2 marca br. o godzinie 19.00 w ramach cyklu „Kino na Obcasach” film będzie można zobaczyć w sieci Multikino i zweryfikować tę opinię.

Fot. Multikino

Swingersi – opis filmu: Dorota (Ilona Ostrowska) marzy o namiętności jak w „Pięćdziesięciu twarzach Greya”, ale jej partner Andrzej (Krzysztof Czeczot) zamiast interesować się jej potrzebami, woli zabawę w gry na konsoli. Idealna para z show-biznesu – Iwona i Fabian (Joanna Liszowska i Michał Koterski) – w pogoni za nowymi followersami i lajkami jest gotowa przekroczyć niemal każdą granicę. Sylwia, Bartek i Cezary (Barbara Kurdej-Szatan, Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński) przez przypadek postawią swoją relację dosłownie na ostrzu noża.   Jednej gorącej nocy wszyscy bohaterowie spotkają się, żeby sprawdzić, jak daleko można się posunąć w miłosnych manewrach.

Zobacz również: W lesie dziś nie zaśnie nikt – klimatyczne zdjęcia ze zbliżającego się horroru!

Data premiery filmu Swingersi zaplanowana została na 28 lutego. Za dystrybucję odpowiada Mówi Serwis.

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Krysia pisze:

Super, idę bo fajny film się zapowiada 😉

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?