Swingersi
Swingersi

Swingersi najpopularniejszym polskim filmem weekendu

Polacy kochają się śmiać. Komedia „Swingersi” najchętniej oglądanym polskim filmem weekendu.

Komedia „Swingersi” w miniony weekend ściągnęła do kin ponad 141 tysięcy widzów i zajęła pierwsze miejsce wśród polskich filmów w oficjalnym box office.

To szalona komedia pełna gagów i absurdalnych zwrotów akcji, która spodoba się każdemu, kto lubi z dystansem podejść do życia i nie traktuje go całkiem serio – tak o „Swingersach” mówi Barbara Kurdej-Szatan, odtwórczyni jednej z ról. „Swingersi pokazują, że, jeśli czegoś bardzo pragniemy, to powinniśmy uważać, bo może się to wydarzyć” – dodaje aktor Tomasz Oświeciński.

swingersi

Zobacz również: Nowości na DAFilms.pl: Kraina miodu i filmy polskich dokumentalistek

Swingersi– opis filmu: Nuda i rutyna w związku? Seks spowszedniał jak mycie zębów, a ogień w sypialni wygasł, ograniczając się jedynie do standardowego „raz w miesiącu”? Komediowe perypetie trzech par nie pozostawiają złudzeń, że trawa zawsze wydaje się bardziej zielona u sąsiadów.

Dorota (Ilona Ostrowska) marzy o namiętności jak w „Pięćdziesięciu twarzach Greya”, ale jej partner Andrzej (Krzysztof Czeczot) zamiast interesować się jej potrzebami, woli zabawę w gry na konsoli.

Idealna para z show-biznesu – Iwona i Fabian (Joanna Liszowska i Michał Koterski) – w pogoni za nowymi followersami i lajkami jest gotowa przekroczyć niemal każdą granicę.

Sylwia, Bartek i Cezary (Barbara Kurdej-Szatan, Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński) przez przypadek postawią swoją relację dosłownie na ostrzu noża.

Jednej gorącej nocy wszyscy bohaterowie spotkają się, żeby sprawdzić, jak daleko można się posunąć w miłosnych manewrach.

W rolach głównych: Ilona Ostrowska, Joanna Liszowska, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Koterski, Krzysztof Czeczot, Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński.

SWINGERSI – bawimy się w dużym gronie!

Już w kinach!

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kamila pisze:

Fajny, śmieszny film na odstresowanie się 😀 Super obsada

Majka pisze:

Bardzo fajna komedia ze świetnymi aktorami 😀 Warto zobaczyć i sie pośmiać 😀 Nawet jest morał i daje do myślenia 😀

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?