Swingersi na plakatach. Poznajcie bohaterów polskiej komedii

Swingersi to nowa polska komedia, która trafi na ekrany kin 28 lutego. Dzisiaj zaprezentowano plakaty przedstawiające głównych bohaterów filmu, w których wcielają się Ilona Ostrowska, Barbara-Kurdej-Szatan, Joanna Liszowska, Michał Koterski, Krzysztof Czeczot, Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński.

Swingersi – opis filmu: Dorota (Ilona Ostrowska) marzy o namiętności jak w „Pięćdziesięciu twarzach Greya”, ale jej partner Andrzej (Krzysztof Czeczot) zamiast interesować się jej potrzebami, woli zabawę w gry na konsoli. Idealna para z show-biznesu – Iwona i Fabian (Joanna Liszowska i Michał Koterski) – w pogoni za nowymi followersami i lajkami jest gotowa przekroczyć niemal każdą granicę. Sylwia, Bartek i Cezary (Barbara Kurdej-Szatan, Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński) przez przypadek postawią swoją relację dosłownie na ostrzu noża.   Jednej gorącej nocy wszyscy bohaterowie spotkają się, żeby sprawdzić, jak daleko można się posunąć w miłosnych manewrach.

Zobacz również: KONKURS: Wygraj Jokera na DVD!

W rolach głównych wystąpią: Ilona Ostrowska, Joanna Liszowska, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Koterski, Krzysztof Czeczot, Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński. Za reżyserię odpowiada Andrejs Ēķis, twórca łotewskiego wersji Swingersów.

Data premiery filmu Swingersi zaplanowana została na 28 lutego. Za dystrybucję odpowiada Mówi Serwis.

źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ala pisze:

Fajne plakaty, świetna obsada 🙂 chętnie zobaczę ten film choćby dla samego Antoniego Królikowskiego i Basi Kurdej-Szatan z warkoczykami 🙂

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?