Powstaje film animowany o super Mario bros! Poznaliśmy gwiazdorską obsadę
Powstaje film animowany o super Mario bros! Poznaliśmy gwiazdorską obsadę

Super Mario Bros. Film z pierwszymi opiniami! Dobra adaptacja gry?

Oficjalnie są już pierwsze reakcje na Super Mario Bros. Film! Wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli do czynienia z dobrą produkcją o włoskim hydrauliku.

Wygląda na to, że adaptacje gier wideo przeżywają obecnie swój złoty okres. Po świetnie przyjętym The Last of Us przyszła pora na Super Mario Bros. Film. Jednakże, w przeciwieństwie do serialu z Pedro Pascalem, warto przypomnieć, iż będzie to film animowany.

Super Mario Bros

Kadr z filmu Super Mario Bros

Na Twitterze wypowiedziały się już osoby, które miały okazję obejrzeć produkcję. Większość z nich jest zdecydowanie pozytywna. Autorzy poniższych tweetów zwrócili uwagę na takie aspekty, jak: muzyka, postacie czy też ogromna miłość do fanów bijąca z ekranu.

Zobacz również: Crossover, o który nikt nie prosił, a każdy potrzebował! Mario i The Last of Us w jednym zwiastunie!

W angielskiej wersji Super Mario Bros głos postaciom podłożą: Chris Pratt (Mario), Charlie Day (Luigi) i Anya Taylor-Joy (Księżniczka Peach). Ponadto w obsadzie znajdują się Keegan-Michael Key jako Toad, Jack Black jako Bowser, Seth Rogen jako Donkey Kong, Fred Armisen jako Cranky Kong, Kevin Michael Richardson jako Kamek, a także Sebastian Maniscalco jako Spike.

Za film odpowiadają Universal Pictures, Illumination i Nintendo. Reżyserują Aaron Horvath i Michael Jelenic, zaś scenariusz napisał Matthew Fogel.

Polska premiera animacji Super Mario Bros będzie miała miejsce 26 maja 2023 roku.

Oficjalny zwiastun filmu

Zobacz również: Scott Adkins – zna kilkanaście rodzajów sztuk walki, a jego rola w John Wick 4 jest jedną z największych niespodzianek!


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?