Strażnicy Galaktyki vol. 3 - Sylvester Stallone potwierdził swój powrót do MCU!
Strażnicy Galaktyki vol. 3 - Sylvester Stallone potwierdził swój powrót do MCU!

Strażnicy Galaktyki vol. 3 – Sylvester Stallone potwierdził swój powrót do MCU!

Produkcja filmu Strażnicy Galaktyki vol. 3 powoli się rozkręca! Kilka dni po rozpoczęciu zdjęć do nadchodzącej produkcji Marvel Studios, dowiadujemy się, że do roli z poprzedniej części powróci sam Sylvester Stallone!

Sylvester Stallone w 2017 roku zaszokował cały filmowy świat, kiedy to w Strażnikach Galaktyki vol. 2 zadebiutował jako Stakard Ogord. Jak jednak wiemy po jednej z wielu scen po napisach tego filmu, nie jest to koniec historii tej postaci oraz jego nowego zespołu. Dotychczas nie mieliśmy pojęcia kiedy Stakard mógłby powrócić do tego uniwersum, ale całe szczęście Sylvester Stallone przybył z pomocą. Aktor udostępnił na Instagramie filmik prezentujący proces duplikacji twarzy do nadchodzącego filmu Strażnicy Galaktyki vol. 3!

Zobacz również: Spider-Man: Bez drogi do domu – nowy zwiastun już we wtorek!

Do trzeciej części przygód Strażników Galaktyki powrócą takie znane nam twarze jak: Chris Pratt, Zoe Saldana, Karen Gillan, Sean Gunn, Dave Bautista oraz Pom Klementieff. Nie obyło się jednak bez nowych nabytków, gdyż do załogi dołączyli Will Poulter w roli Adama Warlocka oraz Chukwudi Iwuji w nieznanej na ten moment roli. Strażnicy Galaktyki vol. 3 zadebiutują w kinach 5 maja 2023 roku. Wcześniej, bo w Boże Narodzenie 2022 roku, pojawi się specjalna świąteczna produkcja poświęcona bohaterom filmu.


Źródło: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Strażnicy Galaktyki vol. 2

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?