stephanie hsu
stephanie hsu

Stephanie Hsu u boku Ryana Goslinga w The Fall Guy

Nominowana do Oscara za drugoplanową rolę w filmie Wszystko wszędzie naraz Stephanie Hsu dołączyła do gwiazdorskiej obsady The Fall Guy!

Niewątpliwie Stephanie Hsu ma teraz naprawdę pracowity okres. Wszystko to za sprawą licznych gal, na które została zaproszona jako gwiazda filmu Wszystko wszędzie naraz. W większości przypadków aktorka posiada również nominację za tę rolę, stąd jej ciągłe loty między kolejnymi ceremoniami są zrozumiałe. Okazuje się jednak, że w tym samym czasie aktorka pracuje także nad nowym projektem filmowym, jakim jest The Fall Guy. W filmie Davida Leitcha główną rolę zagra Ryan Gosling, a wraz z nim na ekranie zobaczymy Emily Blunt oraz Aarona Taylora-Johnsona.

Ryan Gosling Blade Runner 2049 Marvel

fot. kadr z filmu Blade Runner 2049

Zobacz również: Urzekająco piękny, pełen empatii, nostalgiczny i paradoksalnie krzepiący – Imperium światła już w kinach

Podczas rozdania nagród DGA Stephanie Hsu udzieliła krótkiego wywiadu dla THR odnośnie filmu, w którym za jakiś czas ją ujrzymy.

Prawie skończyłam. To była tak zabawna praca. David i Kelly McCormick pokazali mi showreel, kiedy ostatnim razem byłam w Australii i myślę, że film będzie bardzo dobry. Ryan Gosling, Emily Blunt – coś niesamowitego“.

Byłam wielką fanką Ryana odkąd pamiętam. Zawsze czułam, że jest na podobny sposób dziwaczny i bez wątpienia tak jest. Jest taki zabawny, taki głupi, artysta“.

Zwiastun filmu Wszystko wszędzie naraz


Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Wszystko wszędzie naraz

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?