Star Trek
Star Trek

Star Trek – Quentin Tarantino zrezygnuje z projektu?

Tym razem nie mamy dobrych wieści dla fanów tego uniwersum. Być może ten, na którego większość czeka najmocniej, jednak  wcale nie musi przejmować projektu.

Star Trek ponownie ma szykować desant na kinowe sale. Niedawno dowiedzieliśmy się, że wyprodukowane mają być dwie produkcje poszerzające franczyzę. Wydawało się, że będzie chodzić o produkcje Noah Hawleya oraz Quentina Tarantino. O ile ten pierwszy jest raczej pewniakiem, twórca Pulp Fiction wyjawił w jednym z wywiadów, że jeszcze się waha nad decyzją. Czyżby chodziło o jakieś nieporozumienia co do wizji? W końcu Tarantino jest zadeklarowanym fanem uniwersum.

Star Trek

Fot. Materiały prasowe – kolaż

Zobacz również: Star Trek – wiadomo, ile filmów z uniwersum jest w drodze!

Ostatnim filmem uniwersum było Star Trek: W nieznane: Kolejna odsłona kultowej serii, która wrosła w popkulturę, co więcej – współtworzyła ją. Twórcy ponownie zabiorą nas w emocjonującą międzygalaktyczną podróż. Wspólnie z bohaterami filmu znów będziemy „śmiało kroczyć tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek”. Za reżyserię filmu odpowiada Justin Lin, twórca czterech części „Szybkich i wściekłych”.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?