Spieszcie się, bo nie zdążycie! Netflix usuwa duże tytuły!

Jak dobrze wiemy, licencje z czasem wygasają. Netflix usuwa duże filmy ze swojej biblioteki. Są to między innymi Hannibal czy Troja.

Kto nie lubi oglądać klasyków? Zawsze fajnie włączyć sobie dziesiąty raz nasz ulubiony film, mimo iż znamy go na pamięć. Netflix w swojej bibliotece ma naprawdę spory katalog naszych ulubionych filmów. Niestety nie są one tam wiecznie, gdyż jak wiadomo – licencje z czasem wygasają. W styczniu katalog giganta streamingowego opuści sporo kultowych produkcji. Są to między innymi wyżej wspomniany Hannibal oraz Troja. Do towarzystwa dołącza między innymi kultowa seria Naga broń, Ted, Charlie i Fabryka czekolady czy Constantine. 22 stycznia zniknie również serial Gdzie jest mój agent?. Wszystkie tytuły, które musicie nadrobić znajdują się w filmie poniżej.

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 223 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali, programów i gier mobilnych w różnych językach. Użytkownicy mogą swobodnie uruchamiać, zatrzymywać i wznawiać odtwarzanie o każdej porze i w dowolnym miejscu, a także zmienić plan w dowolnym momencie.

Zobacz również: Wiedźmin: Rodowód krwi to istna tragedia! Jeden z najgorzej ocenianych seriali 

Netflix zapowiada 9 nowych polskich produkcji!

Netflix logo


Źródło: YouTube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?