spider-man across the spider-verse
spider-man across the spider-verse

Spider-Man: Uniwersum 2 z przepięknym zwiastunem!

Sony Pictures opublikowali zwiastun do kontynuacji swojej hitowej animacji! Spider-Man: Uniwersum 2 zadebiutuje już 2 czerwca! Teraz możemy cieszyć się znakomitym zwiastunem.

Jak dobrze wiemy, Spider-Man: Uniwersum 2 uważany jest za jedną z najlepszych animacji w historii. Wielu fanów czeka na drugą część. W końcu doczekaliśmy się szczegółów! Otrzymaliśmy pierwszy zwiastun nadchodzącej kontynuacji, który zdradza niektóre, nowe postacie, między innymi Bombastic Bag-Mana. Co więcej, pierwszy wgląd, który Sony udostępnili przedstawia Spider-Mana, którego gracze dobrze znają, gdyż jest to ten Peter Parker znany z gry na PS4!

spider-man

fot. materiały prasowe

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

W najnowszych przygodach Milesa Moralesa bohater ponownie zostanie wciągnięty w świat niekończących się rzeczywistości. W tej podróży ponownie towarzyszyć mu będzie Gwen Stacy aka Ghost Spider. Nie zabraknie również nowych przyjaciół oraz przeciwników. W produkcji animowanej ujrzymy ogromne zbiorowisko superbohaterskich person. Mowa o m.in. Spider-Punk (Daniel Kaluuya), Spider-Man 2099 (Oscar Isaac), Cyborg Spider-Woman oraz The Spot (Jason Schwartzman). Po internecie krążą również plotki o pojawieniu się Spider-Mana z growego uniwersum od Insomniac Games. Tobey Maguire oraz Andrew Garfield również znaleźli się w centrum takich rozmów, ale na ten moment są to tylko spekulacje.

W obsadzie Spider-Man: Across the Spider-Verse znaleźli się: Shameik Moore, Hailee Steinfeld, Oscar Isaac, Jake Johnson, Issa Rae, Brian Tyree Henry, Luna Lauren Velez, Jorma Taccone oraz Daniel Kaluuya. Film trafi do kin 2 czerwca 2023 roku!

Zobacz również: Marvel Studios wysyła swoje filmy po Oscary! Fani wyśmiewają wytwórnię


Źródło: YouTube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?