spider-man uniwersum across the spider-verse
spider-man uniwersum across the spider-verse

Spider-Man Uniwersum 2 – Tom Holland wystąpi w sequelu? Producent ma dla nas odpowiedź

Spider-Man Uniwersum 2 (ang. Spider-Man: Across the Spider-Verse) zawita do kin w 2023 roku, a na ekranie ujrzymy ponad 200 postaci oraz 6 różnych stylów animacji! Czeka nas multiwersalne widowisko, ale czy pojawi się w nim weteran tego rodzaju historii – Tom Holland?

Spekulacje wokół występu gościnnego Toma Holland w filmie Spider-Man: Uniwersum 2 trwają już od ogłoszenia sequela. Spider-Man z MCU zapoznał się już trochę z teorią multwiersum, więc można go już wrzucić do tego typu historii. Byłoby to interesujące rozwinięcie świata niekończących się rzeczywistości oraz połączenie dwóch, znanych nam już, uniwersów. Czy tak się jednak stanie? Chris Miller – producent filmu – dał nam taką odpowiedź:

Powiem tak… wszystko jest możliwe w multiwersum

spider-man uniwersum 2 tom holland

Kolaż – fot. Sony Pictures

Spider-Man: Across the Spider-Verse – opis, obsada oraz data premiery

W najnowszych przygodach Milesa Moralesa bohater ponownie zostanie wciągnięty w świat niekończących się rzeczywistości. W tej podróży ponownie towarzyszyć mu będzie Gwen Stacy aka Ghost Spider. Nie zabraknie również nowych przyjaciół oraz przeciwników. W produkcji animowanej ujrzymy ogromne zbiorowisko superbohaterskich person. Mowa o m.in. Spider-Punk (Daniel Kaluuya), Spider-Man 2099 (Oscar Isaac), Cyborg Spider-Woman oraz The Spot (Jason Schwartzman). Po internecie krążą również plotki o pojawieniu się Spider-Mana z growego uniwersum od Insomniac Games. Tobey Maguire oraz Andrew Garfield również znaleźli się w centrum takich rozmów, ale na ten moment są to tylko spekulacje.

W obsadzie Spider-Man: Across the Spider-Verse znaleźli się: Shameik Moore, Hailee Steinfeld, Oscar Isaac, Jake Johnson, Issa Rae, Brian Tyree Henry, Luna Lauren Velez, Jorma Taccone oraz Daniel Kaluuya. Film trafi do kin 2 czerwca 2023 roku!

Zobacz również: Spider-Man: Across the Spider-Verse będzie znacznie bardziej zróżnicowany! Nowe zdjęcie

Miles Morales i Spider-Gwen kontra The Spot na najnowszym zdjęciu z sequela Spider-Man Uniwersum!

Fot. Sony Pictures


Źródło: Empire Online / Ilustracja wprowadzenia: kolaż – fot. kadr z filmu Spider-Man: Daleko od domu; fot. Sony Pictures

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?