spider man uniwersum animacja 2018
spider man uniwersum animacja 2018

Spider-Man: Uniwersum 2 – prace nad drugą częścią rozpoczęte!

Spider-Man Uniwersum był niesamowitym hitem i jedną z najlepszych animacji ostatnich. Można powiedzieć, że powstanie sequela było w zasadzie kwestią czasu.

No i mamy wreszcie oficjalne potwierdzenie rozpoczęcia produkcji, o czym poinformował członek ekipy od efektów specjalnych. Na krótkim wideo widnieje także data premiery: 2022.

Zobacz również: Bill & Ted Face the Music – zwiastun komedii z Keanu Reevesem!

Opis pierwszej części: Miles Morales jest nastolatkiem, który odkrywa w sobie moce podobne do tych, jakimi posługuje się Spider-Man, podobnie zresztą jak on, jest superbohaterem; nazywany jest często Ultimate Spider-Man, działa w uniwersum zwanym Ziemia-1610. Jest nadzwyczajnie silny, potrafi wdrapywać się po ścianach, ma pajęczy zmysł i umiejętność paraliżowania wroga.

Shameik Moore dubbinguje w omawianej animacji Milesa Moralesa, czyli jej głównego bohatera. Swoich głosów użyczają również: Liev Schreiber – Kingpin; Mahershala Ali – wujek Aaron; Brian Tyree Henry – ojciec Moralesa, Jefferson; Luna Lauren Velez – matka głównego bohatera, Rio; Lily Tomlin – ciocia May; a także Hailee Steinfeld – Spider-Gwen; Jake Johnson – Peter Parker; Kimiko Glenn – SP//dr aka Peni Parker; komediant John Mulaney – Spider-Ham i Nicolas Cage – Spider-Man Noir.

Spider-Man: Uniwersum wyreżyserowali następujący twórcy: Bob Persichetti, Peter Ramsey i Rodney Rothman. Scenariusz z kolei sporządził utalentowany Phil Lord. Omawiany film pojawi się w polskich kinach jeszcze tego roku, a dokładniej rzecz ujmując, 25 grudnia.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: Sony Pictures

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?