nicolas cage spider-man: poprzez multiwersum
nicolas cage spider-man: poprzez multiwersum

Spider-Man: Poprzez multiwersum bez Nicolasa Cage’a!

Spider-Man: Poprzez multiwersum ukaże nam multum wariantów Pajęczaka. Wiemy już, że Ultimate Spider-Man oraz Spider-Man z gier Insomniac Games pojawią się na ekranie, ale niestety zabraknie innego ulubieńca fanów.

Spider-Man Noir nie powróci w filmie Spider-Man: Poprzez multiwersum! Postać, w którą 5 lat temu wcielił się sam Nicolas Cage nie stanie u boku Milesa Moralesa oraz jego innych kompanów. Powód jego absencji nie jest znany nawet Cage’owi. W wywiadzie z portalem Screen Rant, aktor został zapytany o możliwy powrót do roli superbohatera w nadchodzącej animacji, a jego odpowiedź brzmiała tak:

Musiałbyś zapytać Sony. Nie wiem co się z tym dzieje. Z nikim o tym nie rozmawiałem, a bardzo bym chciał. Uwielbiam Spider-Mana Noir. Jest to świetna postać, tak samo, jak zwykły Spider-Man. […]

Oczywiście może być to klasyczna zagrywka ściemniana, aby nie zepsuć nam niespodzianki. Andrew Garfield musiał omijać takie pytania przez dobry rok. Istnieje jednak szansa, że Sony Pictures rzeczywiście nie postanowiło powracać do tej postaci. Być może twórcy chcą skupić się na konflikcie Milesa ze Spider-Manem 2099 (Oscar Isaac) oraz innych, nowych wariantach Pajęczaka. Zobaczymy, co z tego będzie.

nicolas cage spider-man: poprzez multiwersum

Kadr z filmu Spider-Man: Uniwersum

Spider-Man: Poprzez multiwersum – opis, obsada oraz data premiery

W najnowszych przygodach Milesa Moralesa bohater ponownie zostanie wciągnięty w świat niekończących się rzeczywistości. W tej podróży ponownie towarzyszyć mu będzie Gwen Stacy aka Ghost Spider. Nie zabraknie również nowych przyjaciół oraz przeciwników. W produkcji animowanej ujrzymy ogromne zbiorowisko superbohaterskich person. Mowa o m.in. Spider-Punk (Daniel Kaluuya), Spider-Man 2099 (Oscar Isaac), Cyborg Spider-Woman oraz The Spot (Jason Schwartzman). Pojawi się również Spider-Man z growego uniwersum od Insomniac Games. Tobey Maguire oraz Andrew Garfield również znaleźli się w centrum takich rozmów, ale na ten moment są to tylko spekulacje.

W obsadzie Spider-Man: Poprzez multiwersum znaleźli się: Shameik Moore, Hailee Steinfeld, Oscar Isaac, Jake Johnson, Issa Rae, Brian Tyree Henry, Luna Lauren Velez, Jorma Taccone oraz Daniel Kaluuya. Film trafi do kin 2 czerwca 2023 roku!

Zobacz również: Spider-Man i Wolverine na jednym ekranie. Tobey Maguire oraz Hugh Jackman w Avengers: Secret Wars?

spider man uniwersum animacja 2018

Kadr z filmu Spider-Man: Uniwersum, Sony Pictures


Źródło: Screen Rant / Ilustracja wprowadzenia: kolaż własny – kadr z filmu Spider-Man: Uniwersum; kadr z filmu Nieznośny ciężar wielkiego talentu

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?