Spider-Man: No Way Home
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: Bez drogi do domu – wyciekł filmik z planu! Andrew Garfield w stroju Spider-Mana!

Nie możemy tego napisać oficjalnie, ale zdecydowanie coraz bardziej prawdopodobne jest, że zobaczymy w filmie 3 Spider-Manów! Po Internecie krąży wideo, na którym mamy scenę z Tomem Hollandem, Tobey Maguire’em i Andrew Garfieldem. No to teraz chyba już wszystko jasne..

Po Twitterze krąży film, na którym możemy zauważyć Garfielda, a obok niego prawdopodobnie stoi Tobey. Pojawiła się nawet wersja z dźwiękiem i wydaje się, że widzimy i słyszymy w niej Toma Hollanda. Więc teraz rodzi się jedno pytanie, albo to niesamowita podróbka, albo spektakularna informacja!

Zobacz również: Spider-Man 3 – Znamy tytuł i logo trzeciej części!

Zdjęcia do kontynuacji Daleko od domu rozpoczęły się pod koniec października. Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha ma odegrać kluczową rolę w filmie, wraz z Electro Jamiego Foxxa – rolę tę Foxx odgrywał wcześniej w filmie spoza MCU czyli The Amazing Spider-Man 2.

Po ujawnieniu tajnej tożsamości Spider-Mana w ostatnich chwilach Daleko od domu, fani oczekują, że Peter Parker Toma Hollanda zwróci się do Strange’a o pomoc w ucieczce w bezpieczne miejsce w multiwersum lub przywróceniu jego tajnej tożsamości poprzez magię – podobnie jak w 2007 w komiksie One More Day.

Należący do IV fazy MCU Spider-Man 3: No Way Home swoją premierę ma mieć 17 grudnia 2021 roku.


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?