Spider-Man: No Way Home
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home – nowe zdjęcia z planu pokazują dziwny billboard na uliach Nowego Jorku!

Fan natknął się na dość ciekawy plakat z planu Spider-Man: No Way Home. Widzimy na nim dość ciekawy podpis oraz trochę inną Statuę Wolności, niż wygląda ona normalnie!

Jak widać, zamiast kultowej pochodni, Statua Wolności dzierży tarczę Kapitana Ameryki. Mamy także intrygujący podpis na plakacie: Poznaj najnowszego (i najwyższego) nowojorskiego Avengera. Może to być hołd dla Steve’a Rogersa lub losowy billboard, którego nawet nie zauważymy w filmie. Jest też opcja, że plakat ten może pochodzić z innego świata, bo jak wiemy, Multiverse ma być jednym z głównym tematów w filmie.

Co sądzicie? Może to tylko losowy plakat?

Zobacz również: Spider-Man 3 – Znamy tytuł i logo trzeciej części!

Zdjęcia do kontynuacji Daleko od domu rozpoczęły się pod koniec października. Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha ma odegrać kluczową rolę w filmie, wraz z Electro Jamiego Foxxa – rolę tę Foxx odgrywał wcześniej w filmie spoza MCU czyli The Amazing Spider-Man 2.

Po ujawnieniu tajnej tożsamości Spider-Mana w ostatnich chwilach Daleko od domu, fani oczekują, że Peter Parker Toma Hollanda zwróci się do Strange’a o pomoc w ucieczce w bezpieczne miejsce w multiwersum lub przywróceniu jego tajnej tożsamości poprzez magię – podobnie jak w 2007 w komiksie One More Day.

Należący do IV fazy MCU Spider-Man 3: No Way Home swoją premierę ma mieć 17 grudnia 2021 roku.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?