Spider-Man: Homecoming
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming z plakatem inspirowanym The Breakfast Club z okazji 5. rocznicy filmu!

Mimo że od premiery Spider-Man: Homecoming minęło dokładnie 5 lat, nie przeszkadza to, aby dalej promowano tę produkcję. Dziś z okazji 5-lecia filmu oficjalne konta związane z filmem udostępniły plakat, na którym dostrzec możemy wyraźną inspirację posterem z filmu The Breakfast Club! Kto pamięta?

Trzeba przyznać, iż pomimo inspiracji kultowym filmem młodzieżowym z lat 80. poniższy plakat Spider-Man: Homecoming wygląda naprawdę ciekawie. Materiał ten zdecydowanie oddaje licealny klimat filmu i bez wątpienia sprawdził się jako coś świeżego, jeśli chodzi o promocję produkcji MCU.

Dla tych, którzy nie wiedzą bądź nie pamiętają, jak wygląda plakat Klubu winowajców (The Breakfast Club), umieszczamy go poniżej. Jak widać podobieństwo z materiałem promującym film o uwielbianym Pajączku jest ogromne.

The Breakfast Club

fot. materiały prasowe

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Zobacz również: Daredevil oraz Kingpin oficjalnie powrócą w serialu Echo! Matt Murdock będzie poszukiwał Jessici Jones?


Źródło: Twitter, Sony Pictures / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?